مشارکت نیروی انتظامی و شهرداری اردبیل برای کاهش آسیب‌های اجتماعی

شهردار اردبیل گفت: با افزایش همکاری و هم‌افزایی بین شهرداری و نیروی انتطامی می‌توان بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی را کاهش داد که این مهم پیگیری می‌شود.

به گزارش ایمنا، حمید لطف‌اللهیان اظهار کرد: با توجه به اینکه امروزه شهرداری‌ها یک نهاد فرهنگی و اجتماعی هستند و در کاهش مشکلات و معضلات اجتماعی می‌توانند تاثیرگذار باشند که از این رو با همکاری و هم‌افزایی بیشتر می‌توانند راهکارهای مشترکی را در این رابطه یافته و عملیاتی کنند.

وی با اشاره به هفته نیروی انتظامی گفت: در دهه‌های اخیر تحقیقات نشان داده شهرداری‌ها بیش از ۳۰۰ نوع خدمات ارائه می‌کنند که این خدمات صرفا با پشتیبانی دستگاه‌ها و نهادهای مربوطه که در راس آنها نیروی انتظامی است میسر می‌شود.

شهردار اردبیل تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهری در ابعاد و زمینه‌های مختلف اعم از حوزه انتظامی، حوزه فنی مهندسی و حوزه راهبری ارتباط تنگاتنگی با نیروی انتظانی دارد و چنانچه خدماتی به شهروندان ارائه می‌شود، در سایه سار این همکاری‌ها و پشتیبانی‌ها است.

لطف‌اللهیان با بیان اینکه کاهش دغدغه‌های شهروندان و افزایش میزان رضایت شهروندان از جمله وظایف شهرداری است، افزود:با تلاش و همت مضاعف سعی می‌کنیم بستر رفاه و آسایش را برای شهروندان فراهم شود تا آسیب‌هایی که نیروی انتظامی را درگیر و این نهاد را از اهداف اصلی خود دور می‌کند، کاهش داده و نیروی انتطامی بتواند با فراغ بال در توسعه امنیت شهر تلاش کنند.

وی با بیان اینکه در چنین شرایط اقتصادی از سویی دشمن سعی می‌کند کشور را تضعیف کنند، گفت: نیروی انتظامی و شهرداری در خط مقدم ارایه خدمات به شهروندان است و همواره شهرداری اردبیل می‌کوشد خدماتی درشان شهروندان ارائه کند.

شهردار اردبیل تصریح کرد: در سال گذشته بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان اقدامات خدماتی و عمرانی در سطح شهر انجام شده و در حال حاضر نیز بیش از ۳۰۰ نوع پروژه یا در حال  اجرا و اتمام است.

لطف‌اللهیان با بیان اینکه اساس اقدامات عمرانی با محدودیت و سختی همراه است، اظهار کرد: پشتیبانی نیروی انتظامی از شهرداری قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اجرای متعدد برنامه‌های فرهنگی و آموزش‌های شهروندی در فرهنگسراهای شهرداری گفت: با افزایش هم افزایی و تعامل بیشتر بین شهرداری و نیروی انتطامی می‌توان در این زمینه موفق عمل کرد.

کد خبر 392302

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.