آغاز بارش‌ها در غرب اصفهان/ نیمه شرقی استان غبارآلود است

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به ناپایداری جوی طی ۲۴ ساعت آینده، گفت: وقوع گرد و خاک در مناطق شرقی و مرکزی و بارش پراکنده در نیمه غربی استان طی امروز پیش‌بینی می‌شود.

حجت الله علی عسگریان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به تداوم ناپایداری های جوی در سه روز آینده، اظهار کرد: وضعیت جوی بیشتر مناطق استان در این مدت به صورت افزایش ابر و گاهی وزش باد شدید خواهد بود.
وی با بیان اینکه برای مناطق شرقی و مرکز استان گرد و خاک محلی پیش بینی می شود، افزود: امروز نخستین بارش های پاییزی در مناطق غرب، جنوب غرب، جنوب شرق و مرکز استان آغاز می شود.
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به کاهش سه درجه ای دما در ۲۴ ساعت آینده، ادامه داد: بوئین و میاندشت با دمای سه درجه سانتی گراد بالای صفر و چوپانان با دمای ۳۷ درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و سردترین مناطق استان خواهند بود.
علی عسگریان گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز به ۳۱ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک ترین ساعات صبح فردا ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر  پیش بینی می شود.
وی اضافه کرد: روز جمعه نیز احتمال بارندگی در مناطق غربی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوای کلانشهر اصفهان امروز چهارشنبه دهم مهرماه با میانگین ۸۹ در وضعیت سالم است.

کد خبر 391794

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.