طرح ویژه تاکسیرانی برای دانش‌آموزان معلول اصفهانی

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: لحاظ ۳۰ درصد تخفیف برای ارائه خدمات سرویس مدارس به دانش آموزان معلول به شورای شهر اصفهان پیشنهاد شد که با کمک ۶۳۰ میلیون تومانی مدیران شهری به تصویب رسید.

هادی منوچهری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: برای حمایت از دانش آموزان کم توان و معلول، خدمات خود به این گروه را با ۳۰ درصد تخفیف در خصوص سرویس مدارس ارائه کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه چهار شرکت  مخصوص، حمل ونقل دانش آموزان استثنایی را بر عهده دارند، تصریح کرد: در مدارس استثنایی شهر اصفهان بالغ بر دو هزار دانش‌آموز تحصیل می‌کنند که از این تعداد حدود ۱۳۰۰ نفر از سرویس دانش آموزی بهره می‌برند.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان با بیان اینکه هشت هزار خودرو در قالب ۵۱ شرکت حمل و نقل دانش آموزی تحت نظارت سازمان تاکسیرانی در سال تحصیلی جدید به ۷۲ هزار دانش آموز شهر سرویس دهی می‌کنند، ادامه داد: تعداد پنج اکیپ خودرویی بر فعالیت سرویس مدارس شهر نظارت دارند.

وی با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه رانندگان سرویس مدارس، خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۳۶ هزار نفر ساعت آموزش برای رانندگان سرویس مدارس برگزار شده است.

منوچهری ادامه داد: بعضی والدین دانش آموزان اصرار به داشتن راننده خانم برای سرویس فرزند خود دارند در حالی‌که تفاوتی بین رانندگان خانم و آقا وجود ندارد و تمام رانندگان مجوزهای لازم را دارند و دوره‌های آموزشی را سپری کرده‌اند.

کد خبر 391743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.