حصارکشی ۲ هزار متر مربع فضای سبز شهرک سعدی برداشته شد

مدیر منطقه سه شهرداری سنندج گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و اخذ حکم مراجع قضایی از دو هزار مترمربع فضای سبز در شهرک سعدی که توسط برخی از ساکنان فنس‌کشی شده بود، رفع تصرف شد.

به گزارش ایمنا، فواد کریمی با بیان اینکه فنس‌کشی فضای سبز واقع در شهرک سعدی با حکم مراجع قضایی برداشته شد، اظهار کرد: متاسفانه در برخی از محلات سطح شهر شاهد هستیم که ساکنان محل با فنس‌کشی فضاهای سبز محله از آن استفاده شخصی می‌کنند.

وی ادامه داد: در یکی از این موارد یکی از شهروندان ساکن شهرک سعدی در سنوات گذشته اقدام به فنس‌کشی فضای سبز واقع در آن محله کرده بود.

کریمی افزود: این شهرداری در راستای رفع تصرف از فضای سبز واقع در این محله ضمن تشکیل پرونده و ارجاع آن به مراجع قضایی پیگیری لازم را در این خصوص انجام داد.

مدیر منطقه سه شهرداری سنندج از رفع تصرف از دو هزار متر مربع فضای سبز واقع در شهرک سعدی خبر داد و تصریح کرد: با حکم مراجع قضایی، حصار کشی فضای سبز در این محل برداشته شد.

وی در راستای اجرای طرح استقبال از مهرماه، اضافه کرد: از ابتدای شهریورماه واحد خدمات شهری و عمران این شهرداری عملیات بهسازی و تنظیف محوطه مدارس سطح منطقه را انجام داده است.

کد خبر 390572

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.