افزایش نرخ کرایه سرویس مدارس گرگان

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان از افزایش نرخ مصوب سرویس مدارس گرگان در فصل تحصیلی پیش‌رو خبر داد.

به گزارش ایمنا، احمد سالاری با اشاره به آخرین وضعیت فعالیت سرویس‌های مدارس در گرگان برای سال تحصیلی پیش رو، اظهار کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید حدود یک‌هزار راننده متقاضی فعالیت در سرویس مدارس هستند.

وی ادامه داد: از این تعداد علاوه بر دریافت مجوزهای لازم، ۴۷۰ راننده در طرح سامانه سپند نیز ثبت نام کردند و افرادی که قصد ثبت نام در سامانه سپند دارند می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ نسبت به ثبت‌نام در این سامانه اقدام کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری گرگان خاطرنشان کرد: تمامی رانندگان سرویس مدارس پس از ثبت نام در سامانه سپند می‌توانند برچسب و آرم و علائم مخصوص را از سازمان حمل و نقل دریافت کنند.

سالاری عنوان کرد: همه رانندگان و شرکت‌های سرویس مدرسه باید نسبت به دریافت نرخ مصوب اقدام کنند در غیر این صورت شهروندان می‌توانند به واحد بازرسی و شکایات سازمان حمل و نقل واقع در بلوار غدیر مراجعه و یا با شماره ۰۹۳۶۱۶۸۸۵۹۹ تماس و این تخلف را پیگیری کنند.

وی با اشاره به نرخ جدید مصوب سرویس‌های مدارس در گرگان تاکید کرد: برای خودروهای پژو، سمند، ال ۹۰ و «ام‌وی‌ام» تا مسافت شش کیلومتر یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریال، برای خودروهای «ام‌وی‌ام ۱۱۰»، پراید و پیکان، تا مسافت شش کیلومتر یک میلیون و ۱۰۰ هزار ریال، برای خودروهای ون دلیکا، نارون و تویوتا هایس به تا مسافت شش کیلومتر ۹۰۰ هزار ریال و مینی‌بوس تا مسافت شش کیلومتر ۷۲۰ هزار ریال مصوب شده است.

سالاری اضافه کرد: در صورت افزایش میزان مسافت، به ازای هر کیلومتر پنج درصد به قیمت مصوب اضافه خواهد شد.

کد خبر 390308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.