از بازی مقابل بارسلونا خیلی خوشحال هستیم

سرمربی تیم فوتبال دورتموند گفت: هوادارا برای ما مهم هستند؛ آن‌ها همیشه به ما کمک می‌کنند. مقابل بارسلونا باید ۹۵ دقیقه در زمین تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، لوسین فاوره، سرمربی دورتموند در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا، اظهار کرد: از اینکه با بارسلونا بازی می‌کنیم خیلی خوشحال هستیم. قبل از قرعه‌کشی این حس را داشتم که به بارسلونا می‌خوریم و خوشحالم که این اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: بارسلونا بدون مسی متفاوت بازی می‌کند و با مهاجم کاذب بازی می‌کند؛ گریزمان این نقش را در بارسلونا دارد و حالا سوارز هم به آن‌ها اضافه شده است.

سرمربی تیم فوتبال دورتموند گفت: هوادارا برای ما مهم هستند؛ آن‌ها همیشه به ما کمک می‌کنند. مقابل بارسلونا باید ۹۵ دقیقه در زمین تلاش کنیم.

در ادامه مارکو رویس، کاپیتان دورتموند اظهار کرد: ما فردا انتظار داریم بازی سختی داشته باشیم. باید فردا شجاع باشیم و به خودمان اعتماد داشته باشیم.

وی ادامه داد: این بازی خاصی برای آلکاسر خواهد بود و امیدواریم ازش لذت ببرد. او یک گلزن در سطح جهانی است.

کاپیتان تیم فوتبال دورتموند ادامه داد: آلکاسر برای ما بازیکن مهمی است. او یک گلزن و بازیکن باهوشی است؛ نیاز داریم فردا در زمین خودمان برنده شویم.

مارکو رویس تصریح کرد: اگر مسی بازی کند، خوشحال می‌شوم. او بهترین بازیکن جهان است، ولی ما نیاز داریم که روی بازی خودمان تمرکز کنیم؛ تیم ما به اندازه کافی خوب هست که بتوانیم جلوی او بایستیم و به آن‌ها ضربه بزنیم.

وی اضافه کرد: برد چهار بر صفر لورکوزن به ما اعتماد به نفس زیادی داد.

کد خبر 389746

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.