کتاب‌های مازاد خود را به کتابخانه ملی بدهید

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برای حمایت از کتابخانه‌های مناطق محروم به جمع‌آوری کتاب‌های مازاد مردم اقدام کرده است.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، ایجاد شور کتابخوانی در مناطق محروم کشور یکی از اهداف اداره کل فراهم آوری کتابخانه ملی است که در تازه‌ترین اقدام خود قصد دارد کتاب‌های بدون استفاده مردم را جمع‌آوری و به کتابخانه‌های مناطق محروم ارسال کند.

بنابراین علاقمندان به اهدا کتاب می‌توانند با کتابخانه ملی تماس گرفته و یا کتاب‌های خود را به آدرس تهران بزرگراه حقانی بلوار کتابخانه ملی- اداره کل فراهم آوری- گروه مبادله و اهداء ارسال کنند.

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در کنار اهدای کتاب به مناطق مختلف کشور به خصوص مناطق محروم در این حوزه از همگان برای اهدای کتاب‌های بدون استفاده و مازاد خود در جهت غنای کتابخانه‌های مناطق محروم دعوت کرده است.

در این اطلاعیه از تمامی فرهیختگانی که کتاب را ضامن حفظ میراث فرهنگی و توسعه دانش بشری می‌دانند دعوت شده تا در جهت نیل به این هدف والا با اداره کل فراهم آوری- گروه مبادله و اهدا کتابخانه ملی همکاری کنند.

کد خبر 389601

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.