آغاز اکران ۴ فیلم جدید در سینماهای کشور

سخنگوی شورای صنفی نمایش از آغاز اکران چهار فیلم جدید همزمان با روز چهارشنبه ۲۷ شهریور در سینماهای سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایمنا، غلامرضا فرجی با اشاره به مصوبات جلسه امروز (۲۴ شهریورماه) شورای صنفی نمایش، اظهار کرد: در جلسه امروز مقرر شد، فیلم‌های سینمایی «شاه کش» ساخته وحید امیرخانی در گروه آستارا به جای «برمودا» و «مردی بدون سایه» به کارگردانی علیرضا رئیسیان در گروه فرهنگ به جای «صدای منو می‌شنوی؟» از چهارشنبه ۲۷ شهریور آغاز خواهد شد.

وی افزود: همچنین در روز چهارشنبه ۲۷ شهریورماه دو فیلم «کلوپ همسران» ساخته مهدی صباغ‌زاده در گروه ایران به جای «چاقی» و «کروکودیل» به کارگردانی مسعود تکاور در سرگروه آزادی به جای «قصر شیرین» نمایش خود را آغاز خواهند کرد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش ادامه داد: چهار فیلم تعویض شده در سرگروه‌ها نیز همچنان در زیر گروه‌ها نمایش خود را ادامه خواهند داد.

فرجی ادامه داد: در جلسه امروز قرارداد فیلم‌های «منطقه پرواز ممنوع» برای اکران در گروه استقلال بعد از فیلم «سال دوم دانشکده من»، «معکوس» در گروه آستارا بعد از فیلم «مسخره باز» و «چشم و گوش بسته» در گروه باغ کتاب بعد از «درخونگاه» ثبت شد.

به گفته فرجی قرارداد فیلم‌های «لابیرنت» در گروه زندگی بعد از اکران «پیلوت»، «سمفونی نهم» در گروه فرهنگ بعد از «مردی بدون سایه» و «جاندار» در گروه آزادی بعد از فیلم «ماجرای نیمروز ۲» نیز در جلسه امروز به ثبت رسید.

سخنگوی شورای صنفی نمایش خاطرنشان کرد: اکران بقیه فیلم‌ها در سینماها ادامه دارد و فیلم «زهرمار» که سقف تعداد هفته‌های نمایش‌اش خاتمه یافته فقط در پردیس‌های با بیشتر از هفت سالن بالا و سانس فوق العاده قابل اکران است.

منبع: ایرنا

کد خبر 389588

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.