آخر هفته را با فیلم های سینمایی تلویزیون سپری کنید

تلویزیون در آخر هفته هم‌زمان با ایام سوگواری سالار و سرور شهیدان با فیلم‌های سینمایی ایرانی و خارجی مختلفی میزبان مخاطبان خود می‌شود.

به گزارش ایمنا، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن "مهتاب روی سکو"، "مجرم"، "پس‌ از آن روز"، "شرم گفتن"، "راکت"، "سلام مامان"، "شلیک"، "سبز به رنگ زمرد"، "غوطه‌ور"، "انجمن حمایت"، "فرزند خاک"، "افق"، "تنهایی"، "خداحافظی طولانی"، "انگشتر"، "بید و باد"، "تلسکوپ"، "مانجی مرد کوهستان"، "بوسه بر خاک"، "یک ماه دوست‌داشتنی"، "افسانه درخت"، "داستان بی‌پایان ۱"، "دبلیو"، "هیهات"، "بازی شیطانی ۱"، "سجده عشق"، "سوگند"، "کارآگاه فاکس"، "بازی شیطانی ۲"، "دلبری"، "مسیر سبز"، "ردپای گرگ"، "تبعیض"، "باران سخت"، "تشنه سرعت"، "بیست" و "مجرم" پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ شهریورماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

 شبکه یک سیما

فیلم تلویزیونی "مهتاب روی سکو" به کارگردانی آرش معیریان، پنجشنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۲۳ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. داستان فیلم ازاین‌قرار است که: عید است، اما روی سکو وضعیت به گونه غریبی است. لوله‌ای که ۱۹۰ هزار بشکه نفت را منتقل می‌کند نشتی پیداکرده و روزانه ۲۰ هزار بشکه نفت از دست می‌رود. عوامل فنی یادشده باید این مشکل را رفع کنند. فرمانده انگیزه بالایی برای مهار این نشتی دارد و از عوامل خود می‌خواهد که تا رفع مشکل مقاومت و تلاش کنند. از سوی دیگر خانواده‌های این افراد با آن‌ها مدام تماس می‌گیرند و بی‌قرار دیدن آن‌ها هستند. درحالی‌که تلاش‌ها ادامه دارد گروه درمی‌یابد راکتی عمل‌نکرده از دوران جنگ در زیردریا و در کنار خط لوله بر گل نشسته است و ... محمد کاسبی، سیروس گرجستانی، کوروش تهامی، محمد صادقی، ملکه رنجبر و الیکا عبدالرزاقی در فیلم تلویزیونی "مهتاب روی سکو" هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی "مجرم" به کارگردانی عباس خواجه وند، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: هاشم که جگرکی دارد، مرد لوطی مسلکی است و هوای هم‌محله‌ای‌ها را دارد؛ منتها به سبک خودش. هر جا دعوایی باشد، هاشم هم وارد می‌شود و قضیه را تمام می‌کند؛ اما هاشم گروه دوستانی دارد که خلاف‌کار هستند تا اینکه کابوسی او را تغییر می‌دهد... علیرضا جلالی تبار، مهدی امینی خواه و آزاده مهدی زاده در فیلم تلویزیونی "مجرم" هنرنمایی کرده‌اند.

 شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی "پس‌ از آن روز" به کارگردانی مجتبی یاسینی، پنجشنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۱:۴۰ بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: بعد از واقعه عاشورا عبیدالله اهل کوفه از اینکه با امام حسین (ع) هم‌پیمان نشده پشیمان است برای اینکه گرفتار خشم ابن زیاد نشود از کوفه فرار می‌کند. چگونگی فرار و دستگیری او در داستان دنبال می‌شود. ‌جلیل فرجاد، محسن زهتاب، کاظم افرندنیا، هرمز سیرتی و حسن کاخی در این فیلم بازی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی "شرم گفتن" به کارگردانی حسین بابائیان، پنجشنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود. فیلم داستان دختر نوجوانی است که قرار می‌شود انشایی در مورد شغل پدرش بنویسد؛ اما هر چه از مادر، پدر و دیگر اعضای خانواده‌اش در مورد شغل پدر سؤال می‌کند کسی پاسخی به او نمی‌دهد. این مسئله باعث آشفتگی روحی دختر می‌شود. در ادامه او تصمیم می‌گیرد با تعقیب پدرش سر از کار او درآورد که ... مهران رجبی، ابوالفضل همراه، سیما مطلبی و افشین سنگ چاپ در فیلم تلویزیونی "شرم گفتن" بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی "راکت" به کارگردانی کارلس بی نیم، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۴۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در این فیلم با بازی روی دوپوئیس، استفان مک هاتی و جولی لبرتون خواهیم دید: موریس پسر یک فرانسوی است که پیش از جنگ جهانی در کانادا به‌عنوان کارگر کارخانه مشغول فعالیت است و در کنار کار، هاکی هم‌بازی می‌کند. وی به‌تدریج مهارت خود را در هاکی به همه ثابت می‌کند و هم‌زمان با جنگ جهانی دوم به‌عنوان یکی از بازیکنان مطرح کانادا راهی مسابقات مختلف می‌شود. موفقیت‌های مختلف لقب "راکت" را برای او به ارمغان می‌آورد. بااین‌حال او در درون همواره نگران است که حوادثی که برای او اتفاق می‌افتد و ...

فیلم تلویزیونی "مسابقه" به کارگردانی سید جلال دهقانی اشکذری، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. داستان فیلم در یک مدرسه اتفاق می‌افتد. قرار است در مدرسه میان کلاس‌ها مسابقه فوتبال برگزار شود، اکثر بچه‌های خوب به کلاس سوم ب رفته‌اند و فقط شهاب دروازه‌بان باقی‌مانده است اما او می‌خواهد در مسابقات رباتیک شرکت کند و نمی‌تواند به تمرینات تیم بیاید. ضمن آنکه هیچ‌کس نمی‌تواند جایگزین او در دروازه باشد. شهاب که دروازه‌بان قابلی است از شرکت در مسابقات فوتبال به‌منظور ساخت ربات در کارگاه و به راهنمایی خواهر بزرگ‌ترش منصرف می‌شود. یکی از اعضای تیم فوتبال آن‌ها که ربات را باعث عدم حضور شهاب در تیم می‌بیند ربات او را از کارگاه دزدیده و ... محمدرضا اسکندری، فرزانه سادات سید ابراهیمی و امیر صاحب جلال در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی "شلیک" به کارگردانی جرمی کیگان، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۶:۴۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی نوآه وایل، شارن لیل، جورج لندبورگ آمده است: مارک تدوین گر و صداگذار فیلم است. او مدتی است که باهم‌ترش فوبی دچار مشکل شده و می‌خواهند از هم جدا شوند. آن‌ها مشغول قدم زدن در خیابان هستند و باهم صحبت می‌کنند که ناگهان تیری به‌سوی آن‌ها شلیک می‌شود و با مارک برخورد می‌کند. مارک به بیمارستان منتقل می‌شود و خونریزی او متوقف می‌شود ولی پزشکان متوجه می‌شوند که گلوله در بدن مارک متلاشی‌شده و قسمتی از آن با نخاع او برخورد کرده است. پزشکان تمام تلاششان را برای ترمیم نخاع مارک می‌کنند ولی درنهایت فلج می‌شود. فردی که به مارک شلیک کرده پسری دورگه به نام میگل است. او توسط افرادی دچار آزار می‌شود و ...

 شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی "سبز به رنگ زمرد" به کارگردانی سید روح‌الله حجازی، پنجشنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: جنگ چند سالی است به پایان رسیده است و مادر پیری در خانه‌اش بالای تپه مشرف به روستا و در کوران زمستان سوزناک در انتظار بازگشت فرزند مفقودالاثرش است. اتاق، وسایل و حتی مغازه پسرش را در روستا نگه‌داشته و هرروز وارسی می‌کند به امید آن روز که پسرش بازگردد. او به همین نیت چندین سال است که روضه‌ای بر پا کرده و نذر می‌کند تا فرزندش به آغوشش برگردد؛ اما بارش برف زیاد و بسته شدن جاده مانع از ادای نذرش می‌شود. او نگران ادای دینش است که از سوی مداح درراه مانده کسی خودش را به مجلس روضه پیرزن می‌رساند... رابعه مدنی، رحمان باقریان و علیرضا جعفری در این تله‌فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند.

فیلم سینمایی "غوطه‌ور" به کارگردانی رون اسکالپو، پنجشنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی دنی هیوستن، ماتیو گوده، جو کُل وآلان مک کِنا آمده است: در دل اقیانوس یک کشتی برای تعمیر لوله‌های عظیم نفتی لنگرانداخته و باید خیلی فوری قبل از رسیدن طوفان یک شناور به کف اقیانوس بفرستد. چهار مرد سوار شناور می‌شوند به اعماق اقیانوس می‌روند. آن‌ها مشغول تعمیر لوله آسیب‌دیده هستند که ناگهان شناور تکان شدیدی می‌خورد. در همین لحظه از کابین کشتی به آن‌ها فرمان بازگشت می‌دهند اما آن‌ها در مسیر بازگشت به سطح آب دچار مشکل می‌شوند و در آب غوطه‌ور می‌شوند. یکی از افراد برای بررسی مشکل از شناور بیرون می‌رود و متوجه می‌شود کشتی و خدمه به دلیل طوفان همگی غرق‌شده‌اند و...

فیلم سینمایی "انجمن حمایت" به کارگردانی راب دبیلیو کینگ، جمعه ۲۲ شهریورماه ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی نیکلاس کیج، سارا لیند و ژاکوب دیویس آمده است: در سال ۲۰۳۰ با گرم شدن کره زمین و تأثیرات نامطلوب آن دولت آمریکا سازمانی به نام سازمان نفس را تأسیس می‌کند و کار آن تشخیص آدم‌های ناکارآمد و سربار برای جامعه است تا آن‌ها را به کمپی به نام نیو ادن بفرستد. نوحا کراس یک مأمور کارشناس این سازمان است که در یک مأموریت برای کارشناسی یک مادر و پسر خردسالش به مزرعه آن‌ها رفته تا در صورت صلاح‌دید آن‌ها را به نیو ادن بفرستد. یک فرد مرموز اطلاعاتی را در اختیار کراس می‌گذارد و او درمی‌یابد که اصلاً کمپی به نام نیو ادن وجود ندارد و دولت آمریکا انسان‌های ناکارآمد را کشته و می‌سوزاند. او به مادر و پسر خردسالش کمک می‌کند تا هر سه به سمت کانادا فرار کنند ...

فیلم سینمایی "کربلا جغرافیای یک تاریخ" به کارگردانی داریوش یاری، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این مستند داستانی ترکیبی است از تعزیه، نقالی، انیمیشن و کارگردان کوشیده از تکنیک‌های مختلف بصری برای روایت حادثه عاشورا استفاده کند.

فیلم سینمایی "افق" به کارگردانی رسول ملاقلی‌پور، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. داستان فیلم در موردحمله‌ی نیروهای ایرانی به اسکله راداری الامیه عراق است. جهانبخش سلطانی، سید جواد هاشمی، مهرزاد نوشیروانی، علی داروییان و حمید صالحین در فیلم سینمایی "افق" هنرنمایی کرده‌اند.

 شبکه چهار سیما

فیلم تلویزیونی "تنهایی" به کارگردانی حجت قاسم‌زاده اصل، پنجشنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: حمید به دلیل قتل غیر عمد داماد خانواده در زندان است که به دلیل بیماری پدر، هفت روز مرخصی می‌گیرد. حمید دائم مورد طعن و کنایه‌های رضا و سیمین قرار می‌گیرد و آن‌ها او را مسبب حال پدر می‌دانند؛ اما گویا مادر و عمه خانم رازی را پنهان می‌کنند. شوهر سیمین که فردی بی‌قید بوده است و دست بزن داشته است با آقابزرگ دهن به دهن می‌شوند و آقابزرگ او را هل می‌دهد که از پله‌ها به پایین پرتاب می‌شود و می‌میرد. آقابزرگ سکته می‌کند و به کما می‌رود و ... رویا تیموریان، شهاب حسینی و مجید مظفری در این تله‌فیلم بازی کرده‌اند.

 فیلم سینمایی "خداحافظی طولانی" به کارگردانی فرزاد موتمن، پنجشنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. این فیلم درباره مردی به نام یحیی است که کارگر ساده کارخانه نساجی بوده و به تازگی از اتهام قتل جنجالی همسرش تبرئه و آزاد شده است؛ اما جامعه و اطرافیانش هنوز او را به‌عنوان یک مجرم نگاه می‌کنند. یحیی در تمام طول فیلم همسرش را می‌بیند و با او حرف می‌زند. در همین شرایط او به زنی علاقه‌مند شده و ... سعید آقاخانی، ساره بیات و میترا حجار در فیلم سینمایی "خداحافظی طولانی" ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی "انگشتر" به کارگردانی سید جمال سید حاتمی، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود. در این فیلم خواهیم دید: یونس دانشجوی عمران است که با موتور کار می‌کند. او دریکی از روزها کنار راه‌آهن یک انگشتر پیدا می‌کند و در همان روز یک ماشین به موتور او می‌زند. راننده ماشین به نام حاج حسین پشت فرمان دچار حمله قلبی شده و یونس او را به بیمارستان می‌رساند. داخل ماشین مقدار زیادی پول نقد هست که یونس به آن‌ها دست نمی‌زند. حاج حسین برای تشکر از ونس او را در شرکت عمرانی خود استخدام می‌کند. یونس که تصور می‌کند این اتفاقات بر اثر شانس و به دلیل انگشتر است به همین دلیل انگشتر را به صاحبش که یک جوان نابینای روستایی است برنمی‌گرداند و ...امیر جلیلی، عیسی یوسفی، بهرام ابراهیمی و سودابه بیضایی در فیلم تلویزیونی "انگشتر" بازی کرده‌اند.

 شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی "بید و باد" به کارگردانی محمدعلی طالبی، پنجشنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: در روستایی دورافتاده، معلم مدرسه پسربچه‌ای را که شیشه‌ای شکسته از کلاس بیرون می‌کند و به او تأکید می‌کند که تا شیشه‌ای جای آن نگذارد حق آمدن به کلاس را ندارد که ... هادی علیپور، امیر جانفدا، مجید علیپور و بهمن حسینی در فیلم سینمایی "بید و باد" ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی "تلسکوپ" به کارگردانی جواد مزدآبادی، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود. این فیلم درباره سهراب جوان معتادی است که به‌واسطه اوضاع نامساعدش همه‌چیز ازجمله خانواده‌اش را ازدست‌داده است. روزی دخترش هستی برای دیدن او می‌رود و از آرزویش برای رصد پدیده‌ای در آسمان سخن می‌گوید. سهراب تمام تلاشش را برای خریدن تلسکوپ می‌کند ولی نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. درنهایت با تخلیه اتاق مسکونی‌اش و فروش لوازم کمی که دارد غالب مبلغ موردنیاز برای خرید تلسکوپ را فراهم می‌کند و بقیه پول را از فردی که به او بدهکار است می‌گیرد و ... رضا ناجی، رامین راستاد، مختار سائتی و افشین سنگ چاپ در فیلم تلویزیونی "تلسکوپ" بازی کرده‌اند.

فیلم سینمایی "مانجی مرد کوهستان" به کارگردانی کتان مهاتا، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. در خلاصه داستان فیلم با بازی نوازدی صدیقی، رادهیکا آپته و آشوتاش اچاریا آمده است: دریکی از روستاهای هند ارباب از یکی از رعایای خود می‌خواهد که در ازای طلب؛ فرزندش را برای کارگری به او بدهد ولی فرزند فرار می‌کند. او بعد از چند سال به همان روستا برمی‌گردد و ازدواج می‌کند. زمانی که همسر او بچه دومشان را باردار است در حال بردن غذا برای شوهرش از کوهی که دران محل وجود داشت سقوط می‌کند و می‌میرد. مانجی تصمیم می‌گیرد با کندن کوه از بین کوه راه باز کند. او باوجود تمسخر اهالی روستا به این کار ادامه می‌دهد و ...

 شبکه شما

فیلم تلویزیونی "بوسه بر خاک" به کارگردانی احمد کاوری، پنجشنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد. داستان فیلم روایت رزمنده‌ای به نام مرتضی است که در زمان جنگ همراه با برادرانش سعید و علی عازم جبهه جنگ می‌شود، در جنگ هر دو برادرش سعید و علی مفقودالاثر می‌شوند؛ بعد از جنگ مرتضی همراه با مادرش از طریق مرز مهران تصمیم می‌گیرند به زیارت عتبات عالیات در کشور عراق بروند که ... فرامرز واحد و شهرام قائدی در فیلم تلویزیونی "بوسه بر خاک" هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی "یک ماه دوست‌داشتنی" به کارگردانی امین شجاعی، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. در خلاصه داستان آمده است: محمدباقر به همراه همسرش بی‌بی بتول در قرعه‌کشی سفر به کربلامعلی شرکت می‌کند که در این قرعه‌کشی او برنده و نام همسرش درنمی‌آید. علی‌رغم این مسئله محمدباقر به هم‌ولایتی‌هایش اعلام می‌کند که نام هردوی آن‌ها برای سفر معنوی درآمده است و او در برابر نصایح همسرش مبنی بر پرهیز دروغ مقاومت کرده و برای پوشش دروغ اول مجبور به گفتن دروغ‌های دیگر می‌شود. روز موعود فرامی‌رسد او به همراه همسرش با بدرقه مردم راهی شهر می‌شوند. محمدباقر در ابتدا تلاش می‌کند ترتیب سفر باهم‌ترش را بدهد اما ... یدالله شادمانی، فاطمه درویش نژاد، علی کهن، علی نفیسی، بهزاد تاج‌الدین، مسعود فوقانی در فیلم تلویزیونی "یک ماه دوست‌داشتنی" بازی کرده‌اند.

 شبکه امید

فیلم سینمایی "افسانه درخت" به کارگردانی خوان آنتونیو بایونا، پنجشنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۱۶ از شبکه امید پخش خواهد شد. داستان این فیلم با بازی لوییس مک دوگال، لیام نیسن، فلیسیتی جونز، سیگورنی ویور، توبی کبل و جرالدین چاپلین درباره پسری به نام کانر است که مادرش مدتی است که به سرطان مبتلا شده‌است. کانر به خاطر عجیب بودن و متفاوت بودنش مدام در مدرسه اذیت می‌شود و از قلدرها کتک می‌خورد. تنها سرگرمی کانر فقط نقاشی کشیدن است که استعداد ذاتی آن را از مادرش به ارث برده ‌است. بعد از مدتی کانر برای خلاص شدن از این وضعیت اسفناک در ذهن خود هیولایی مخوف به شکل یک درخت خلق می‌کند که هر شب به دیدنش می‌آید و به کانر می‌گوید که می‌خواهد برایش سه داستان واقعی تعریف کند ...

فیلم سینمایی "داستان بی‌پایان ۱" به کارگردانی ولفگانگ پترسن، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۶ از شبکه امید پخش خواهد شد. در خلاصه داستان فیلم با بازی آن هاتاوی، برت آلیور، تامی استروناخ، موزز گان و توماس هیل آمده است: باستین پسر ۸ ساله‌ای است که پس از خالی شدن جای مادر در خانه، ناامید شده و باور خود را به نقش مفیدی که می‌تواند در جامعه داشته باشد ازدست‌داده است. او هیچ آرزویی ندارد و دچار افت تحصیلی شدیدی شده اما هنوز هم به کتاب‌های داستان علاقه بسیاری دارد. توصیه کتاب فروش شهر به خواندن کتابی اسرارآمیز که داستان آن برخلاف دیگر کتاب‌ها در دنیایی واقعی اتفاق می‌افتد پسرک ماجراجو را وارد سرزمین فانتزیا می‌کند که به دست هیولای پوچی در حال نابودی است ...

 شبکه افق

فیلم سینمایی "دبلیو" به کارگردانی الیور استون، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. این فیلم با بازی جاش برولین و اسکات گلن داستان زندگی جورج دبلیو بوش رئیس‌جمهور کشور آمریکا، ماجراهایی پرفرازونشیب زندگی او را در سال ۱۹۶۷، رفتارهای عجیب او در دوران دانشگاه، خدمت در ارتش، دوران فرمانداری او و تجارت نفت در خانواده او و درنهایت شرکت او در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۰ و دوران ۴ سال اول ریاست جمهوری او را روایت می‌کند.

فیلم سینمایی "هیهات" به کارگردانی روح‌الله حجازی و هادی مقدم‌دوست، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۷ از شبکه افق پخش خواهد شد. اولین روایت "هیهات"، حکایت مادری پیر است که سال‌ها در حسرت زیارت کربلا مانده و حالا، گذر ضریح جدید حرم امام حسین (ع) از محل سکونتش، فرصتی است برای آنکه در انتهای عمر، دست‌کم ضریح جدید مولایش را زیارت کند. تلاش‌های پسر پیرزن برای ایجاد این فرصت، ثمر نمی‌دهد... در این فیلم سینمایی، حمید فرخ‌نژاد، بابک حمیدیان، مینا ساداتی و حامد بهداد ایفای نقش کرده‌اند.

 شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی "بازی شیطانی ۱"، "سجده عشق" به کارگردانی حسین تبریزی، "سوگند"، "کارآگاه فاکس"، "بازی شیطانی ۲"، "دلبری" به کارگردانی سید جلال دهقانی اشکذری و "مسیر سبز" پنجشنبه ۲۱ شهریورماه ساعت ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی "ردپای گرگ" به کارگردانی مسعود کیمیایی، "تبعیض"، "باران سخت"، "تشنه سرعت"، "بیست" به کارگردانی عبدالرضا کاهانی و "مجرم"، جمعه ۲۲ شهریورماه ساعت ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

کد خبر 389192

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.