تاج: بلیت الکترونیکی باید بیرون ورزشگاه ها خریداری شود

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در خصوص مسائل مختلف توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در ابتدای صحبت‌های خود در نشست هم اندیشی مدیران فوتبال و ورزش با صدا و سیما اظهار کرد: با توجه به اتفاقاتی که در لیگ هجدهم رخ داد، برای آغاز دوره جدید لیگ برتر الزاماتی را باید رعایت می‌کردیم که فکر می‌کنم این یازدهمین جلسه‌ای است که در این خصوص تشکیل شد.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: هدف از برگزاری این نشست‌ها آمادگی کامل برای امنیت ورزشگاه‌ها و ایجاد زیر ساخت‌های مناسب است. حوزه امنیت شرایط خاص خود را دارد که مسئولان امنیتی در این ارتباط توضیحات خود را ارائه داده اند، اما در مورد تجهیز ورزشگاه‌ها هم شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی و بخش‌های مختلفی که مسئولیت این کار را بر عهده دارند در حال انجام وظایف خود هستند.

وی ادامه داد: چیزی که بر عهده فدراسیون فوتبال است هماهنگی بین این ۲ فضا است که باید فراهم شود تا بتوانبم لیگ را مطلوب برگزار کنیم. شرایط مورد نیاز برای برگزاری لیگ برتر فوتبال، تهیه بلیط الکترونیکی است چرا که معتقدیم همه باید از فوتبال لذت ببرند یعنی باید یک فضای دوست داشتنی برای ورزش مهیا شود.

تاج تاکید کرد: بلیت الکترونیکی باید بیرون ورزشگاه‌ها خریداری شود. هرکس می‌تواند در یک فرصت مناسب بلیت خریداری کند و در زمان مقرر در محل برگزاری مسابقه حضور پیدا کند نه این که پنج ساعت زودتر به محل مسابقه برود و همه این‌ها در نوع رفتار تماشاچی تاثیر می‌گذارد. موضوع دوم در بلیت فروشی به همراه داشتن کارت ملی است که بدانیم در ورزشگاه‌ها چه کسانی هستند و تماشاگر در زمان مقرر برروی صندلی خود بنشیند.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص روند آماده سازی استادیوم آزادی گفت: صندلی گذاری‌ها انجام شده و طبقه اول ورزشگاه آزادی آماده است، اما طبقه دوم به گیت متصل نشده و هنوز اجازه بلیت فروشی در آن نداریم. کارهای بسیارخوبی در همه ورزشگاه‌های کشور انجام شده است و اکنون مطمئن هستیم همه ورزشگاه‌ها در شرایط خوبی قرار دارند و وضع ورزشگاه‌ها نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است.

تاج در پایان تاکید کرد: هر ورزشگاهی که آماده نیست یا باید کامل شود و یا اگر سازمان لیگ به این نیتجه رسید که آماده نیست باید تیم‌ها ورزشگاه دیگری را معرفی کنند. به زودی همایش رسانه‌ای خواهیم داشت و انتظارات و قوانین را در این خصوص ارائه خواهیم کرد.

کد خبر 386624

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.