کودکان و نوجوانان در نظرسنجی فیلم‌های کودک شرکت کنند

از همه کودکان و نوجوانان کشورمان می خواهیم در نظرسنجی تحلیلی سینمای کودک و نوجوان شرکت کنند تا در آینده فیلم های بهتری برای آنان ساخته شود.

به گزارش ایمنا، بهمن عبدالهی، مدیر گروه نظرسنجی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، از کودکان و نوجوانان کشور دعوت کرد تا در نظرسنجی تحلیلی سینمای کودک شرکت کنند و گفت: امسال برای نخستین بار جشنواره در تمام استان‌ها برگزار می‌شود. به همین دلیل مدیران جشنواره تصمیم گرفته اند ذائقه و سلیقه مخاطبان اصلی این سینما که کودکان و نوجوانان هستند، مورد سنجش وارزیابی قرار دهند.

وی تاکید کرد: در این بخش از نظرسنجی جشنواره پرسش هایی درباره انتخاب آثار سینمایی، راه های تهیه و تماشای فیلم، اولویت‌های سینمای کودک و نوجوان، ضعف‌ها و قوت‌ها و… طراحی شده و از گردآوری و تحلیل آن‌ها می‌توان به یک وضعیت کلی دست پیدا کرد. نتایج این پژوهش در اختیار مدیران سینمایی، کارشناسان، سینماگران و… قرار خواهد.

مدیر گروه نظرسنجی جشنواره همچنین گفت: علاقه مندان می توانند از طریق لینک http://www.cafepardazesh.ir/form/view.php?id=۱۸۷۷۳۱۴۳، در این نظرسنجی شرکت کنند.

عبدالهی خاطرنشان کرد: اگر عضوی از خانواده شما کودک و نوجوان است یا در اطراف شما کودکان و نوجوان زندگی می کنند، از آنها بخواهید درباره کالای فرهنگی سینما- که خودشان قرار است مصرف کننده اش باشند- نظر دهند و در بین تحقیق عمومی شرکت کنند.

علاقه مندان می توانند از طریق لینک مربوطه یا کیو آر کد به نظرسنجی محتوایی فیلم های کودکان و نوجوانان دسترسی پیدا کنند.

کد خبر 386614

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.