ورزشگاه ها سخت افزار لازم برای حضور همه اقشار را فراهم کنند

مدیر کانون هواداران باشگاه سپاهان گفت: کانون هواداران سپاهان یک کانون ورزشی و فرهنگی است و به بخش فرهنگی به همان اندازه ورزشی توجه می شود.

جلال زهرایی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به شروع لیگ های ورزشی، اظهار کرد: برنامه ها و رویکردهای کانون هواداران بیشتر به سمت بسترسازی فرهنگی رفته و سعی کرده ایم، توجه ویژه ای به اخلاق بین هواداران و مباحث دینی داشته باشیم؛ همچنین آگاه سازی امنیتی انضباطی و حقوقی در مواجهه با چالش ها و امور غیر منتظره پیش آمده را در برنامه خود قرار داده ایم.

وی افزود: در مرداد امسال دفتر کانون هواداران شعبه دانشجویان و مراکز عالی استان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افتتاح شد و از کلیه مراکز عالی استان درخواست کرده ایم نماینده ای برای هماهنگی با برنامه های کانون هواداران معرفی کنند.

وی افزود: در همین راستا قرار است با برنامه ریزی و ریشه یابی های اصولی توسط اساتید دانشگاهی از فشارها و جو موجود در ورزشگاها کم کنیم.

مدیرعامل کانون هواداران باشگاه سپاهان ادامه داد: در بخش آموزش، کلاس های آموزشی برای دست اندرکاران برگزاری مسابقات و عوامل اجرایی کانون پیش بینی و برگزار می شود تا همه به امور و مسائل امنیتی، حقوقی و اجتماعی در امور برگزاری آگاهی داشته باشند.

زهرایی اظهار کرد: در سال ۹۸ کانون هواداران در نظر دارد با برنامه ریزی که انجام می دهد، نسبت به حمایت همه جانبه از کلیه رشته های ورزشی باشگاه چه در بحث بانوان چه در بحث آقایان بهره گیرد.

وی در خصوص محروم بودن هواداران از اولین بازی لیگ برتر فوتبال امسال، گفت: هواداران به یار دوازدهم یک تیم فوتبال معروف هستند که اگر در مسابقه نباشند، تیم فوتبال یکی از یارهای مهم و سرمایه خود را از دست می دهد و می توان گفت در ارتقا و برد یک تیم قطعا تاثیر گذارند.

مدیرعامل کانون هواداران باشگاه سپاهان با اشاره به حضور تیم والیبال بزرگسالان سپاهان در لیگ برتر اظهار کرد: با توجه به اینکه این رشته جذابیت ها و طرفداران خاص خود را دارد، برنامه ریزی های خاصی انجام خواهد گرفت تا خانواده ها بتوانند در کنار هم به تماشای این رشته ورزشی بنشینند.

زهرایی با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه ها به ویژه بازی های ملی، خاطرنشان کرد: باید بسترهای لازم و عوامل سخت افزاری ورزشگاه ها آمادگی حضور خانواده ها و بانوان را داشته باشند تا در این مورد ورزشگاه ها بتوانند با مشکلات احتمالی مواجه شوند.

کد خبر 386428

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.