هدیه رهبر انقلاب به مردم تهران در آستانه عید غدیر

شهردار تهران با اشاره به اینکه رهبر انقلاب در آستانه روز عید غدیر به مردم تهران هدیه بسیار ارزشمندی دادند، گفت: ساخت پروژه چهار باغ، شمال و جنوب اراضی عباس‌آباد را به یکدیگر متصل می‌کند.

به گزارش ایمنا، پیروز حناچی شهردار تهران صبح امروز(یکشنبه) در مراسم کلنگ‌زنی چهار باغ تهران گفت: یکی از ویژگی مهم این باغ است که باعث پیوستگی شمال و جنوب اراضی عباس آباد می‌شود.

وی ادامه داد: آنچه از مجموع ۵۲۰ هکتار اراضی عباس‌آباد تحویل داده شده ۳۵۰ هکتار است و که مهم بدون حمایت رهبری محقق نمی شد و هدیه خوبی از طرف مقام معظم رهبری به مردم تهران است.

شهردار تهران گفت: این پروژه در حداقل زمان ممکن آماده خواهد شد و یکی از دستاوردهای این پروژه اتصال به مصلی خواهد بود که از طریق یک زیرگذر این اتفاق خواهد افتاد.

حناچی افزود: مذاکراتی با مصلی شده است و یک ایستگاه مترو در آن ساخته خواهد شد تا مردم به این مکان راحت‌تر دسترسی داشته باشند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا این مکان جذابیتی نیز برای حضور مردم خواهد داشت؟ گفت: در اینجا جاذبه‌هایی نیز احداث خواهیم کرد تا مردم بتوانند حضور پیدا کنند و تبدیل به یک مقصد گردشگری شود.

شهردار تهران با اشاره به زمان بهره‌برداری گفت: قول داده شده فاز یک این مجموعه ظرف مدت یک سال ساخته شود.

حناچی با اشاره به میزان ساختمان سازی در این مجموعه تاکید کرد: طبق مصوبه شورای عالی نهایت میزان ساخت و ساز پنج درصد کل سطح محوطه است.

کد خبر 386202

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.