زمان بازگشت حجاج اصفهانی مشخص شد

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: حجاج اصفهانی در ۳۲ پرواز از ۲۸ مردادماه تا ۱۶ شهریور وارد اصفهان می‌شوند.

غلامعلی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص زمان بازگشت حجاج اصفهانی اظهار کرد: اولین پرواز حجاج اصفهانی از ۲۸ مردادماه خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه بازگشت حجاج تا ۱۶ شهریورماه ادامه دارد، افزود: بازگشت کاروان‌های مدینه بعد اصفهان تا ۳۱ مرداد خواهد بود همچنین مجددا از ۱۴ شهریور تا ۱۶ شهریور کاروان‌های مدینه قبل بازگشت خواهند داشت.

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان با بیان اینکه در بازگشت ۳۲ پرواز داریم، تصریح کرد: تعداد مجموع حجاج دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری هفت هزار و ۶۹۵ نفر است که آمار حجاج اصفهانی به تفکیک هفت هزار و ۲۵۶ نفر است و حدود ۴۰۰ نفر از حجاج از استان چهارمحال و بختیاری و مابقی عوامل اجرایی و پزشکان کاروان هستند.

وی در خصوص وضعیت حجاج اصفهانی گفت: امسال مشکل خاصی در حج نداشتیم و تا این لحظه همه حجاج ایرانی در سلامت کامل به سر می‌برند.

زاهدی با اشاره به اعزام حجاج از دو فرودگاه افزود: کاروان‌های مدینه بعد از فرودگاه مدینه و کاروان‌های مدینه قبل از فرودگاه جده وارد اصفهان خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه هماهنگی‌های با فرودگاه اصفهان انجام شده است، اظهار کرد: تاریخ بازگشت همه حجاج به کاروان‌ها اعلام شده است و همه آنها در تاریخ‌های مقرر وارد اصفهان خواهند شد.

لازم به ذکر است که خانواده‌های حجاج می‌توانند با مراجعه به سایت حج هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به نشانی haj.iranair.com و با وارد کردن نام حاجی یا شماره کاروان، اطلاعات مربوط به ساعت و روز بازگشت پرواز حجاج را دریافت کنند.

کد خبر 385849

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.