درخواست شهروندان اصفهانی در هفته گذشته از ۱۳۷ چه بود؟

شهروندان اصفهانی در هفته‌ای که گذشت، شش هزار و ۷۳۸ مرتبه با مرکز ۱۳۷ تماس برقرار کردند که از این تعداد شش هزار و ۲۳۲ پیام جهت ارجاع و پیگیری به ثبت رسید.

به گزارش ایمنا و بر اساس اعلام اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان، از مجموع تماس‌های واصل شده سه هزار و ۱۳۳ مورد مربوط به معاونت خدمات شهری معادل ۵۰ درصد، ۳۷۲ تماس معاونت عمران معادل شش درصد و ۱۰۵ مورد نیز ترافیکی شامل دو درصد از مجموع کل پیام‌ها است؛ سایر پیام‌ها نیز به سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری ارجاع شد.

این گزارش حاکی است ۸۱۶ مورد از تماس‌های شهروندان مربوط به رفع خطر و ایمن‌سازی، ترکیدگی و بازبودن والو فضای سبز، گزارش ساخت و ساز بدون مجوز و رفع آلودگی به صورت فوری توسط کارشناسان این اداره به مسئولان اجرایی مناطق، ارجاع و نتیجه عملکرد آنها از طریقِ تماس با شهروندان پیگیری شد که بازتاب آن رضایت‌مندی ۹۰ درصدی تماس‌گیرندگان اداره ۱۳۷ بوده است.

در بخش بازخورد نیز به منظور پیگیری پیام‌های ارجاع شده به مناطق و اقدامات صورت گرفته، دوهزار و ۷۶۲ تماس با شهروندان برقرار شده است.

کارشناسان اداره ارتباطات مردمی ۱۳۷ شهرداری اصفهان در هفته گذشته دو هزار و ۴۴۲ مورد مشاوره یا اطلاعات مربوط به اماکن تفریحی، برنامه های فرهنگی، اطلاع رسانی درباره عوارض شهرداری و شماره تلفن شهرداری های مناطق ۱۵ گانه را به شهروندان ارائه کردند.

به گزارش ایمنا، شهروندان اصفهانی می‌توانند همه روزه به صورت ۲۴ ساعته با سامانه ۱۳۷ شهرداری اصفهان تماس گرفته و مسائل و مشکلات خود را در بخش‌های خدمات شهر، عمران و ترافیک شهری مطرح و از راهنمایی و مشاوره کارشناسان این اداره در حوزه مدیریت شهری استفاده کنند.

کد خبر 384935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.