احداث ۱۰ بازار جدید میوه و تره‌بار در محله‌های کم‌برخوردار

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران گفت: اولویت ساخت بازارهای میوه و تره بار با محلات پر جمعیت و کم‌برخوردار است.

به گزارش ایمنا، سیدسعید راد اظهار کرد: شهردار تهران در آخرین جلسه شورای معاونان، مشاوران و شهرداران مناطق تاکید کرد ایجاد میادین میوه و تره بار باید در اولویت طرح‌های توسعه پایتخت قرار گیرد.

وی گفت: شهردار تهران در این جلسه با تاکید بر محدودیت‌های منابع شهرداری تهران گفت منابع ما محدود است و در این شرایط اولویت اقدامات با برنامه‌هایی است که مردم بیشترین اقبال را نسبت به آن‌ها نشان می‌دهند.

راد با اشاره به اینکه در اجرای تاکیدات و تدابیر شهردار تهران، تا پایان سال احداث حداقل ۱۰ بازار جدید میوه و تره بار در محلاتی که فاقد بازار هستند، در دستور کار سازمان مدیریت میادین قرار دارد، تصریح کرد: اولویت ساخت بازارهای میوه و تره بار با محلات پر جمعیت و در عین حال محله‌های کم‌برخوردار است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با بیان اینکه برای نمونه، سه بازار جدید که تا پاییز افتتاح خواهند شد در محدوده متراکم مرکزی شهر قرار گرفته‌اند، ادامه داد: سه بازار جدید الاحداث قیام، ۱۵ خرداد و ۱۷ شهریور در مرکز شهر و در محلاتی که فاقد بازارهای میوه و تره بار بوده و اهالی آن‌ها متقاضی ایجاد این بازارها هستند، واقع شده‌اند.

سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در حال حاضر دارای ۲۲ میدان و ۲۲۴ بازار میوه و تره بار است که با احداث حداقل ۱۰ بازار جدید، انتظار می‌رود تعداد میادین و بازارهای میوه و تره بار از ۲۴۶ مرکز موجود تا پایان سال به ۲۵۶ مرکز افزایش پیدا کند.

کد خبر 384715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.