دلایل رد صلاحیت خادم از فدراسیون کشتی چه بود؟

رد صلاحیت امیررضا خادم از مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی باعث شد تا این کشتی‌گیر ایرانی در یک پست اینستاگرامی دلخوری و دلال رد صلاحیتش را بیان کند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، رد صلاحیت امیر رضا خادم برای انتخابات فدراسیون کشتی به گونه ای بود که حتی صدای پیشکسوتان این رشته را نیزدرآورد؛ علیرضا دبیر در صحبت های خود در مجمع کشتی گفت: مردیم تا اینجا هستیم. کاش خادم و جدیدی که بزرگان ما هستند هم بودند. جرم این‌ها چیست؟ جرم‌شان دوست‌داشتن کشتی است. می گذاشتید بیایند مگر چه اتفاقی می افتاد؟ امیر خادم مربی من بود و یا عباس جدیدی که وقتی کشتی می گرفت روس ها غبطه می‌خوردند.

امیر رضا خادم قهرمان جهان و دارنده دو مدال بازی های  المپیک و مدال های رنگارنگ جهانی  پس از آنکه صلاحیتش برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون کشتی احراز نشد در صفحه اینستاگرام پستی را منتشر کرد و نوشت:

."سلام..
امروز، باشگاه درحال ورزش کردن بودم که فردی تقریبا همسن و سال خودم کنارم میدوید. بسیار باشخصیت و مودب به نظر میرسد و وقتی مرا دید مانند اکثر قریب به اتفاق برخوردهایی که با مردم دارم و همیشه قرین محبتشان هستم، سلام علیک کوتاهی داشتیم.ولی ارتباط به اینجا ختم نشد و ایشان پرسید : شما رئیس نشدی؟! گفتم: نه. گفت: خواندم که ردصلاحیت شدین!
در لحظه، هم کُپ کردم، هم نگاهش کردم وهم پاسخ دادم: بله!... از چهره اش خواندم که منتظر توضیحات بعدیم در مورد علت رد و... است! اما؛
اما چه باید می گفتم؟! حالا مثلا توضیح میدادم. چه فایده ای داشت؟! برای چند نفر میشود توضیح داد؟! ۱۰ نفر؟! ۱۰۰ نفر؟! ۱۰۰۰ نفر؟! مگه میشود برای میلیونها ایرانی که به چهره یا نام یکی مثل من را می شناسند نشست و توضیح داد؟! به فرض که شد؛ تو وضعیتی که روزی نیست از یک گوشه خبر نوعی از فساد آن هم توسط افرادی که تا دیروز جانماز آب میکشیدند، به گوش می رسد و مردم دیگر نه اطمینان به مجرمیت محکومین دارند و نه مطمئن به سلامتی مدعیان و مروجین تقوی هستند! چه فایده ای دارد از اتفاقی گفت که خودم هم هنوز نمی دانم واقعا علتش چه بود!
مطالبی مطرح بود که چون مستندی مغایر با توضیحات من نداشت همگی رفع ابهام شد و البته گفته شد ابهامات دیگری هم هست اما بابتش مستندی که امکان توضیح و دفاع برایم فراهم کند ارائه نشد؛ اما حکم صادر شد و گفتند:
"
در انتخابات کُشتی صلاح نیست ورود کنی! چون ممکن است برایت حاشیه درست شود! اینجا را بی خیال شو؛ ولی اگر برای جای دیگری استعلام درخواست شود، ۴۸ ساعته صلاحیتت رو میدیم! چون صلاحیتت رد نشده؛ فقط احراز نشده!! درضمن پیشنهاد می کنیم خودت انصراف بده که واست حرف و حدیثم درست نشه!"
همه داستان همین بوده. و البته من هم راضی به انصراف نشدم و همچنان به دنبال ...!
حال آیا توضیح اتفاقاتی که واقعا نمیدانم چه توصیفی براش ارائه دهم چیزی را تغییر میدهد؟!
پ.ن: و در خصوص نقش وزارت ورزش هم!.."

کد خبر 383064

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.