سارقان موبایل راننده سالک دستگیر شدند

جانشین رییس پلیس تهران بزرگ از دستگیری عاملان سرقت از راننده نماینده مجلس شورای اسلامی که منجر به تیراندازی این راننده در محدوده مرکزی تهران شده بود، خبر داد.

به گزارش ایمنا، سردار حمید هداوند اظهار کرد: حدود ساعت ۲۰:۱۵ یکشنبه شب، حجت‌الاسلام احمد سالک - نماینده مردم اصفهان - برای ضبط برنامه تلویزیونی در دفتر یکی از شبکه‌های تلویزیونی حضور یافت و راننده وی نیز در خیابان دانشگاه، تقاطع خیابان لبافی‌نژاد منتظر اتمام ضبط برنامه بود تا پس از آن به همراه نماینده مردم اصفهان به دفتر کارش بازگردند که حدود ۱۵ دقیقه پس از توقف خودرو کنار خیابان یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین نزدیک این خودرو شدند و نفر ترک‌نشینبه سرقت تلفن همراه راننده اقدام کرد.

وی با بیان اینکه راننده حین حرکت به سمت سارقان، با مسلح کردن اسلحه یک تیر هوایی شلیک کرد، گفت: در نهایت حین قراردادن اسلحه داخل غلاف، با توجه به مسلح بودن اسلحه یک تیر شلیک شد و به پای راست راننده اصابت کرد که وی بر اثر این حادثه مجروح شد که بلافاصله بعد از این حادثه و با تماس شهروندان با سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اورژانس، عوامل انتظامی و امدادی در صحنه حاضر شدند و راننده نیز به مراکز درمانی منتقل شد.

سردار هداوند با بیان اینکه پس از این حادثه تیم‌هایی از کارآگاهان پلیس پایتخت به بررسی موضوع پرداخته و برای دستگیری سارقان گوشی قاپ وارد عمل شدند، گفت: در بررسی‌های انجام شده این دو سارق گوشی قاپ شناسایی شده و لحظاتی قبل در یک عملیات ضربتی از سوی کارآگاهان دستگیر شدند.

به گفته جانشین رییس پلیس پایتخت دو متهم در تحقیقات انجام شده بخ جرم خود اعتراف کرده و گفتند که گوشی مسروقه را به یک مالخر اموال مسروقه فروخته اند که دستگیری این مالخر نیز در دستورکار است.

وی اضافه کرد: برای متهمان پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

کد خبر 382812

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.