فرشید مثقالی:کاری خوب را با هنرمندان اصفهانی تجربه کردم

طراح پوستر سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان گفت: برپایی کارگاه های آموزشی با توجه به زمان و شرایط، می‌تواند خوب و مفید باشد. برای شخص من، این کارگاه سه روزه، تجربه خوب و مطلوبی بود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، همزمان با سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان کارگاه آموزشی طراحی پوستر با حضور فرشید مثقالی و افراد منتخب از میان داوطلبان در شهر اصفهان برگزار شد. این کارگاه در میانه تیرماه در شهر اصفهان و به منظور ارتقای هنرهای مکتوب بصری و تبلیغاتی سینمای ایران برگزار شد.

فرشید مثقالی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا پیرامون ارزیابی سطح کیفی طرح‌ها گفت: سطح کیفی طراحی‌ها خوب بود چرا که هفت نفری که در این کارگاه حضور داشتند، از میان حدود بیست نفر که متقاضی شرکت در این کارگاه بودند، انتخاب شدند.

مثقالی ادامه داد: از میان طراحی‌های که در طول این کارگاه انجام شد، بعضی از آنها پتانسیل این را دارند که به عنوان پوستر اصلی دوره سی و سوم جشنواره نیز انتخاب شود. این تعامل با هنرمندان شهر اصفهان، همکاری ثمربخشی بود.

این تصویر ساز با بیان آنکه محدودیتی برای تصویر سازی در طول کارگاه‌ها وجود نداشت، اظهار کرد: طراحی‌ها آزاد بود و تاکید بر نشانه و یا موضوع خاصی وجود نداشت. محوریت اصلی این کارگاه، طراحی پوستر برای جشنواره کودک بود و المان مشخصی برای طراحی در طول کارگاه، مد نظر نبود.

تصویرگر کتاب ماهی سیاه کوچولو گفت: برپایی چنین کارگاهی با توجه به زمان و شرایط، می‌تواند خوب و مفید باشد. برای شخص من، این کارگاه سه روزه، تجربه خوب و مطلوبی بود.

کد خبر 382732

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.