استقلال در آرامش/ خداحافظی بنگر از مستطیل سبز

محسن بنگر در تاریخ۱۹تیر۱۳۹۸ از دنیای فوتبال خداحافظی کرد تا شاید در آینده بتواند به عنوان مربی تجربیات خودش را در اختیار بازیکنان جوان قرار دهد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، اینستاگرام به عنوان یکی از اصلی ترین رسانه های فضای مجازی تاثیر بسزایی در عکس العمل هواداران نسبت به بازیکنان فوتبال یا افراد مشهور دارد، باید توجه داشته باشیم که هر اتفاقی را منتشر نکنیم و از ایجاد تنش در این فضا جلو گیری کنیم.
استقلال امن و امان است
چند روزه گذشته از تیم فوتبال استقلال که اردویی در ترکیه برگزار کرده خبر رسید درگیری بین بازیکنان این تیم بوجود آمده و موجب شده یکی از بازیکنان درخواست جدایی کند، سیاوش یزدانی که به تازگی به استقلال پیوسته است عکسی از خودش و دیاباته درصفحه شخصی اش منتشر کرد و نوشت:

"امن و امان"
خداحافظی بنگر از مستطیل سبز
محسن بنگر بازیکنی که سابقه بازی در تیم های نساجی مازندران، شموشک نوشهر، سپاهان اصفهان، پرسپولیس تهران، تراکتورسازی تبریز، نفت تهران و پارس جنوبی جم و همچنین ۱۴ بازی ملی درکارنامه خود دارد در تاریخ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ به صورت رسمی از مستطیل سبز خداحافظی کرد، وی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از هواداران و همه کسانی که در این راه همراهش بودند تشکر کرد و نوشت:


"سلام خدمت همه مردم عزیز ایران
دارم به خودم تلقین می‌کنم که امروز روز زیبایی برای من باشه. بعد از ۲۲ سال زندگی با توپ و شناخته شدن به‌عنوان یک بازیکن فوتبال، وقتش رسیده من هم لباس بازیگری را از تن خارج کنم، روزی که بالاخره برای هر بازیکن فوتبالی خواهد رسید و مقاومت برابر این سرنوشت قطعی بی‌فایده است، پس چه خوب و چه بد، چه خوشحال و چه ناراحت، چه با افتخار و چه ناکام و چه موفق و ناموفق، روزی باید چهار گوشه زمین را بوسید. کاری که من امروز انجام می‌دهم. روزهای خوب و خاطره‌انگیزی چه به‌عنوان یک بازیکن جوان در شموشک نوشهر که به تیم ملی معرفی شدم، چه در سپاهانِ دوست داشتنی که به همه افتخارها با آن دست پیدا کردم، چه در پرسپولیس کبیر که بازی در آن رویای جوانی و نوجوانی‌ام بود و به آن رسیدم و همچنین در تراکتورِ پُرشور که متأسفانه مصدوم شدم و نتوانستم کمک کنم، تجربه کردم. باید بگویم کوچکترین کم فروشی‌ای در دوران فوتبالم نکردم، گرچه تهمت‌هایی به من زده شد، اما خدا شاهد و ناظر اعمال من است و او می‌داند که محسن بنگر همه تلاشش را برای هر پیراهنی که بر تن کرده، انجام داده است. پس در این روز آخری، آن عده قلیل از هوادارانی که گاهی قضاوتم کردند، می‌بخشم چراکه آنها دوست‌داشتی، بزرگ و مایه رونق فوتبال هستند؛ مثل تماشاگران سپاهان دوست داشتنی و مثل هواداران تراکتور پر شور؛ اما همه آن روزها را دوست داشتم و همیشه در ذهنم می‌ماند. فوتبال به من ثروت و شهرت داده و تا آخر عمرم مدیون فوتبال هستم؛ سعی می‌کنم بخشی از آن چیزی که به من داده را به فوتبال برگردانم و خودم را وقف بچه‌هایی کنم که دوست دارم آنها نیز در مسیر رشد قرار بگیرند. یک تشکر و معذرت‌خواهی از تماشاگران استقلال عزیز دارم که اگر در دوران بازیگری حرفی زدم و باعث ناراحتی‌شان شد، من را ببخشند. در آخر از همه مربیان عزیزم، چه در رده باشگاهی و چه در تیم ملی تشکر می‌کنم؛ از خانواده، پدر، مادر و برادران عزیزم که همیشه مثل کوه پشتم بودند و دل گرمی دادندوهمچنین هوادارای پرسپولیس کبیر که همیشه پشتم بودن در روزای بد و خوبم، تشکر می‌کنم؛ ان‌شاالله در نقش دیگری بتوانم به فوتبال و تماشاگران عزیز خدمت کنم. دوست‌دار همیشگی شما.محسن بنگر."
عادل چهره دوست داشتنی جشنحافظ
در نوزدهمین جشن حافظ عادل فردوسی‌پور برای اجرای برنامه «نود» با رأی مردم بهترین چهره تلویزیونی سال شد. رامبد جوان بازیگر و کارگردان تلویزیون و سینما با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش دریافت این جایزه را به عادل و دیگر افراد تبریک گفت و نوشت:

"تبریک به همه‌ی دوستان و همکارانم مخصوصا پیمان معادی، نوید محمدزاده، عادل فردوسی‌پور، هومن سیدی، امین حیایی، رضا عطاران، پانته‌آپناهی‌ها و شبنم مقدمی بابت جوایزشون در جشن حافظ"

کد خبر 382185

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.