زلزله مسجد سليمان

در بسته خبری امروز از تخریب ۳۰ تا ۵۰ درصدی ۶۱ خانه در مسجدسلیمان تا تصویب ‎٣٤ طرح اشتغال‌زایی روستایی در میناب و صادرات تن ماهی و تخم‌مرغ خوراکی تازه از «دیر» به قطر را بخوانید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته گذشته شهرهای جنوبی کشور شاهد رویدادهای مهمی در عرصه‌های مختلف عمرانی، اجتماعی و فرهنگی بود. در بسته خبری ایمنا (کوتاه از شهرهای ایران) سر فصل مهمترین رویدادهای خبری را مرور می‌کنیم.

تصویب ‎٣٤ طرح اشتغال‌زایی روستایی در میناب

هرمزگان: مسعود قاسمی، ​‎معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میناب گفت: ٣٤ طرح اشتغال‌زایی روستایی در سال ٩٧ در شهرستان میناب به تصویب رسیده است.

آغاز به‌کار عملیات آبخیزداری در شهرستان بستک

هرمزگان: حامد احمدپور، ر ییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک از آغاز به‌کار عملیات آبخیزداری حوزه گوده یک و دو این شهرستان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی خبر داد.

رشد ٤٩ درصدی درآمد اکرام ایتام و محسنین در قشم

هرمزگان: غلامرضا غلامی​، رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) قشم از رشد ۴۹ درصدی درآمد اکرام ایتام و محسنین این شهرستان در سه ماهه نخست سال‌جاری خبر داد.

******************************************************************************************************************************

قاتل جام‌جم تسلیم شد

بوشهر: خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که پس از درگیری با دوست خود در شهر" جم" با ضربات چاقو باعث مرگ وی شده بود سرانجام خود را تسلیم کرد.

۱۶۸ تن ماهی و تخم‌مرغ خوراکی تازه از «دیر» به قطر صادر شد

بوشهر: اسماعیل محمودی، رییس شبکه دامپزشکی شهرستان دیر گفت: در راستای رونق تولید از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۳۷ تن تخم مرغ خوراکی و ۳۱ تن ماهی خوراکی تازه با نظارت شبکه دامپزشکی از اسکله تجاری دیر به مقصد کشور قطر صادر شده است.

۲ پروژه اشتغالزایی ۳۸۰ میلیارد تومانی در «دشتی » اجرا می‌شود

بوشهر: عبدالله نادری، فرماندار شهرستان دشتی گفت: به‌زودی عملیات اجرایی دو پروژه اشتغال‌زایی با اعتبار بالغ بر ۳۸۰ میلیارد تومان در شهرستان آغاز خواهد شد.

*****************************************************************************************************************************

تعداد مصدومان زلزله مسجدسلیمان به ۱۱۴ نفر رسید

خوزستان: کیامرث حاجی‌زاده، مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با بیان اینکه آمار مصدومان زلزله مسجدسلیمان به ۱۱۴ نفر رسیده است، گفت: ۱۰ نفر از مصدومان در بیمارستان بستری هستند و بقیه به‌صورت سرپایی درمان شدند.

تخریب ۳۰ تا ۵۰ درصدی ۶۱ خانه در مسجدسلیمان

خوزستان: شهام سلیمانی، شهردار مسجدسلیمان گفت: در اثر وقوع زلزله امروز در مسجدسلیمان ۶۱ ساختمان بین ۳۰ تا ۵۰ درصد تخریب شدند و دیوارهای حدود ۸۰ ساختمان ترک‌هایی پیدا کردند.

ریزش بخش‌هایی از بیمارستان نفت مسجدسلیمان

خوزستان: ​کیامرث حاجی‌زاده، مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: بیمارستان شرکت نفت مسجدسلیمان که دارای بافت فرسوده بود در برخی بخش‌ها دچار ریزش شد که بلافاصله بیمارستان تخلیه شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =