کار با قلعه‌نویی سخت است/ سپاهان بدون تلاش مورد انتقاد هواداران است

بازیکن سابق سپاهان گفت: قلعه نویی یکی از مربی‌های پرافتخار لیگ ایران است که هر سال با بستن یک تیم خوب قهرمان یا نایب‌قهرمان لیگ برتر می‌شود. کار کردن با این مربی سخت است ولی خصوصیات خوبی دارد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در سن ۱۴ سالگی برای تیم فوتبال سپاهان بازی کرده و در پست هافبک دفاعی به تیم بزرگسالان زردپوشان اضافه شد. ۱۰ سال سابقه حضور در تمامی رده های سنی سپاهان را دارد و در سن ۲۴ سالگی قراردادش با سپاهان تمام شد؛ اسمش در لیست امیر قلعه‌نویی نبود و شاید علی‌رغم میل باطنی از این تیم جدا شد، میلاد سرلک در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در رابطه با جدا شدنش از تیم فوتبال سپاهان گفت‌وگویی را انجام داده است که در ادامه می‌خوانید:

جدایی از سپاهان بعد از چند سال سخت نیست؟

۱۰ سال است در سپاهان بازی می‌کنم، اینجا مثل خانه من می‌ماند که در آن بزرگ شدم و به طور قطع جدایی از این تیم برایم دشوار است.

چرا تصمیم به جدایی گرفتی؟

در نیم فصل دوم کم بازی کردم و قراردادی هم با تیم نداشتم و در کل تصمیم به جدایی گرفتم.

خودت می‌خواستی جدا شوی یا تصمیم باشگاه بود؟

هم تصمیم خودم بود و هم باشگاه تمایلی برای بستن قرارداد نداشت.

باشگاه سپاهان را در این سالها چگونه ارزیابی کردی؟

سپاهان در جام باشگاه‌های جهان بازی کرده و پر افتخارترین تیم ایران است. در این باشگاه شرایط عالی بود و من خوشحال هستم که چند سال در این تیم حضور داشتم. امیدوارم سپاهان در ادامه موفق باشد و مردم اصفهان را خوشحال کند.

نظرت در مورد امیر قلعه نویی چیست؟

قلعه نویی یکی از مربی‌های پرافتخار لیگ ایران است که هر سال با بستن یک تیم خوب قهرمان یا نایب‌قهرمان لیگ برتر می‌شود. کار کردن با این مربی سخت است ولی خصوصیات خوبی دارد.

چرا در نیم فصل دوم حضور کمرنگ‌تری در زمین داشتی؟

من وظیفه دارم خوب تمرین کنم و دستورات مربی را انجام دهم، نمی‌توانم در مورد این موارد نظری بدهم چون تصمیم سرمربی است که من به نظر قلعه نویی احترام می‌گذارم.

آیا از تیم‌های خارجی یا داخلی پیشنهادی دریافت کردی؟

در حال حاضر از چند تیم داخلی و یک تیم خارجی پیشنهاد دارم که در این هفته مشخص می‌شود کدام باشگاه می‌روم.

در آینده چه هدفی داری؟

 هدفم لژیونر شدن است که اول از همه باید تلاش کنم به تیم ملی دعوت شوم، بعد از آن با درخشش در تیم ملی، از تیم‌های اروپایی پیشنهاد دریافت کنم.

چه میزان احتمال دارد به تیم ملی دعوت شوی؟

در حال حاضر به خاطر اینکه در لیگ کم بازی کردم، امیدی ندارم اما در فصل جدید همه تلاشم را می‌کنم تا خودم را به مربی تیم ملی ثابت کنم.

اگر سپاهان در چند سال آینده پیشنهادی برای بازی در این تیم بدهد قبول می‌کنی؟

به سپاهان بر می‌گردم، در این تیم رشد کرده‌ام.

نظر شما در رابطه با تماشاگران سپاهان چیست؟

تماشاگران به خاطر اینکه سپاهان نتایج خوبی گرفته، انتظار بالایی از این تیم دارند که توقع به جایی است. سپاهان اگر تلاش نکند مورد انتقاد هواداران قرار می‌گیرد؛ این تیم تماشاگران خوبی دارد که از آن‌ها بابت حمایت‌هایی که دارند تشکر می‌کنم.

لیگ امسال حرفه‌ای بود؟

خیر، لیگ امسال حرفه‌ای نبود از نظر داوری و... مشکل داشت که امیدوارم در فصل جدید لیگ بهتری داشته باشیم.

کد خبر 380260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.