مرگ دو کارگر بر اثر گازگرفتگی در چاه/ سقوط کودک ۶ ساله از پل جویی

سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: سه کارگر در شهرک صنعتی سروش بادران در چاه دچار گاز گرفتگی شدند که نیروهای آتش نشانی آن‌ها را از چاه خارج کردند لیکن دو نفر از آنها جان باخته بودند.

فرهاد کاوه آهنگران با اشاره به حادثه گاز گرفتگی سه کارگر در چاه اظهار کرد: این حادثه در شهرک صنعتی سروش بادران اتفاق افتاده است و ساعت ۱۲ و ۵۴ دقیقه به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه نیروهای امداد آتش نشانی علی رغم دوری مسافت از دو ایستگاه پنج و ۱۵ با افسرهای آماده به محل حادثه اعزام شدند، تصریح کرد: سه کارگر در این حادثه آسیب دیدند که نیروهای آتش نشانی آن‌ها را از چاه خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ظرف هفت دقیقه سه کارگر از چاه خارج شدند، ادامه داد: دو نفر از این افراد فوت کرده و یک نفر هنوز زنده بود و به اورژانس تحویل شد.

وی در خصوص حادثه سقوط کودک شش ساله از پل جویی اصفهان نیز گفت: این حادثه نیز ۱۲ و ۵۶ دقیقه به ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان گزارش شده است.

کاوه آهنگران افزود: نیروهای ایستگاه های یک و پنج آتش نشانی به محل این حادثه اعزام شدند که قبل از حضور نیروهای آتش نشانی مردم این کودک را نجات دادند.

کد خبر 379869

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.