۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
شور و نشاط در محله‌های شهر

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری اصفهان از برگزاری ویژه برنامه محله عمودی در مجتمع‌های مسکونی بزرگ شهر خبر داد و گفت: این ویژه برنامه از هفته دوم تیرماه به مدت ۱۰ هفته در ۱۰ محله به صورت منظم اجرا خواهد شد.

احمد رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: اداره توسعه فرهنگ شهروندی در چشم انداز سیاست‌های جدید خود بر توسعه مخاطب تاکید دارد، معنا و مفهوم توسعه مخاطب این است که هرکجا تجمع شهروندان را پیدا کرده و بتوانیم در آن مکان آموزه‌های شهروندی را در اختیار شهروندان قرار دهیم، برنامه‌های ویژه‌ای را اجرا خواهیم کرد.

وی افزود: بررسی‌ها نشان می‌داد به طور معمول شهروندان در برنامه‌هایی که برای حضور در آنها باید مسافتی را با توجه به ترافیک موجود در شهر طی می‌کردند، حضور کمرنگی داشتند از این رو با یک تغییر رویکرد، شهرداری اصفهان بر آن شد تا برنامه‌های فرهنگی را در مجتمع‌های مسکونی دارای حداقل ۸۰ واحد با عنوان «محله‌های عمودی» اجرا کند.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری اصفهان با بیان اینکه ویژه برنامه‌های محله عمودی در قالب موضوعات شهروندی مهم برگزار می‌شود، اظهار کرد: برای اجرای دور دوم ویژه برنامه‌های محله عمودی حدود ۱۰ مجتمع مسکونی بزرگ دارای بیش از ۱۰۰ خانوار و سالن اجتماعات که پراکندگی آنها در  مناطق مختلف شهر باشد، هدف واقع شده است که قالب برنامه‌ها به صورت جشن شهری دارای موضوع، محتوا و هدف بوده و در راستای آموزه‌های شهروندی است.

رضایی خاطرنشان کرد: توسعه مخاطب و فراهم‌کردن بسترهای لازم برای استفاده شهروندان از برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی از مهمترین اهداف سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری اصفهان است.        

کد خبر 379570

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.