یارمحمدیان: نمایشگاه گردشگری به جذب گردشگر کمک می‌کند

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: برگزاری نمایشگاه‌ها در تمام دنیا به جذب گردشگر و معرفی شهر و کشور کمک می‌کند اما اینکه ما چقدر بتوانیم در این رویداد موفق باشیم به تلاشمان بستگی دارد و امیدوارم این نمایشگاه شروعی برای رونق گردشگری باشد.

محسن یارمحمدیان، در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان اظهار کرد: با دعوت از مهمانان برجسته تلاش کردیم که نمایشگاه امسسال درشان اصفهان برگزار شود و شرایط نمایشگاه امسال با سال‌های پیش بسیار متفاوت است.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی استان اصفهان ادامه داد: تمام ارگان‌های مرتبط شهر در برگزاری این نمایشگاه تلاش کردند اما نمی‌توان اکنون پیش بینی کرد که تا چه میزان این نمایشگاه موفق خواهد بود اما امیدواریم که این نمایشگاه بتواند مخاطبان خود را به خوبی راضی نگه دارد و به یک نتیجه مطلوب دست یابیم.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه‌ها به شناساندن یک شهر کمک بزرگی می‌کند، گفت: برگزاری نمایشگاه‌ها در تمام دنیا به جذب گردشگر و معرفی شهر و کشور کمک می‌کند اما اینکه ما چقدر بتوانیم در این رویداد موفق باشیم به تلاشمان بستگی دارد و امیدوارم این نمایشگاه شروعی برای رونق گردشگری باشد.

کد خبر 379512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.