انتخابات، بهار فعالیت فرمانداری ها است

استاندار اصفهان گفت: انتخابات، بهار فعالیت فرمانداری هاست در همین راستا فرمانداران بایستی به منظور صیانت از آرا و برگزاری باشکوه انتخابات با ستاد انتخابات استان هماهنگی کامل داشته باشند.

به گزارش ایمنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی در نشست گردهمایی فرمانداران استان در شهرستان کاشان- شهر قمصر بیان کرد: باپیگیری های صورت گرفته می توان گفت که وزرا و مسئولان کشوری با مشکلات استان اصفهان آشنایی کامل دارند و باید مسائل مردم در چارچوب قانون و به صورت مشروع حل و فصل شود.

وی با اهمیت برشمردن حضور مردم در عرصه های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی، افزود: متاسفانه اغلب مطالبات مردم مربوط به امروز و دیروز نیست بلکه انباشت سالهای گذشته است که باید رفع این مشکلات در دستور کار مدیران قرار گیرد.
استاندار اصفهان تصریح کرد: هویت و بافت اصلی شهرهایی مثل قمصر، چادگان و فریدونشهر گردشگری و توریستی است اما ساخت و ساز های متعدد در این مناطق باعث شده باغات و جاذبه های طبیعی آن در معرض نابودی قرار گیرد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری، اضافه کرد: بهار فعالیت فرمانداری ها، در انتخابات است که بایستی در همین راستا فرمانداران استان  نهایت هماهنگی و همراهی را با ستاد انتخابات استان داشته باشند تا با وجود تضارب نظرات، استقلال آرا حفظ شود.

رضایی خاطرنشان کرد: بایستی کار و تلاش را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم تا در جهت رضای خدا و سیاست های کلی نظام و دولت تدبیر و امید مشکلات را رفع و رجوع کنیم.

کد خبر 378924

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.