مظفر

معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: با بررسی بودجه پیش‌بینی شده در سال ۹۸ و اولویت‌بندی طرح‌های عمرانی، برنامه‌ریزی جهت اجرای ۳۹ طرح عمرانی با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان در سال جاری در منطقه ۱۲شهرداری اصفهان صورت گرفته است.

ایرج مظفر در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه مهم‌ترین پروژه‌های اجرایی در این منطقه احداث ادامه خیابان مفتح به آزادگان با دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار است، اظهارکرد: در این منطقه به پروژه‌های روکش و ترمیم آسفالت مبلغ چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و همچنین دو میلیارد تومان اعتبار به احداث پارک سوار ورودی عاشق آباد اختصاص داده شده است.

وی با بیان اینکه مبلغ یک میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان به احداث نخستین مرکز تخصصی توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در محله امیرالمومنین اختصاص داده شده است، ادامه داد: احداث مجموعه فرهنگی چند منظوره شهرک مهدیه با یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار و مجموعه ورزشی چند منظوره عاشق‌آباد با اعتبار یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از جمله پروژه‌های فرهنگی ورزشی در این منطقه است.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: از دیگر پروژه‌های عمرانی منطقه ۱۲ ساماندهی خیابان امیرکبیر سوم و احداث فاز دوم خیابان ۲۰ متری روحانی با دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان اعتبار است.

وی ادامه داد: در مجموع چهار میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به پروژه‌های احداث کندرو شمالی خیابان استقلال، احداث خیابانی موازی خیابان حکمت، پروژه‌های ساماندهی و مناسب‌سازی، احداث ادامه کندرو شمال شرقی خیابان امام خمینی (ره)، نوسازی و بهسازی معابر اصلی ملک شهر، توسعه پیاده‌روهای شهرک نگین، نوسازی و بهسازی معابر اصلی شهرک کوثر و محمود آباد اختصاص داده شده است.

مظفر با اشاره به اختصاص پنج میلیارد تومان اعتبار به تامین معوض طرح‌های عمرانی در  منطقه ۱۲، افزود: به منظور اجرای پروژه‌های احداث، انتقال و توسعه منابع آب، حفر و تنقیه چاه‌ها در سطح منطقه، تعمیرات و نگهداری ابنیه شهری، ساماندهی فضای سبز، احداث هندسی، روان‌سازی و احداث پل عابر پیاده مکانیزه خیابان کاوه سه میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: یک میلیارد تومان اعتبار جهت پروژه‌های دیگر از جمله نقشه‌برداری در سطح منطقه، بازگشایی گلوگاه‌ها و روان‌بخشی محله عاشق آباد کوی شهید باهنر، توسعه شبکه فیبر نوری، ترمیم ترانشه‌های انشعابات شرکت‌های خدمات‌رسان اختصاص داده شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =