حق مردم اصفهان در حوضه زاینده رود ادا نشده/ وزارت نیرو اراده جدی ندارد

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه حق مردم اصفهان در حوضه زاینده رود ادا نشده است، گفت: مسئولان وزارت نیرو برای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده رود اراده جدی ندارند؛ علی رغم همه فراز و نشیب‌ها باید توجه داشت که حق آبه مردم اصفهان از زاینده رود یک مطالبه دایمی خواهد بود و فراموش نمی شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، فتح‌الله معین صبح امروز (یکشنبه) در نطق پیش از دستور خود در هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن تبریک نایب قهرمانی تیم فوتبال سپاهان در این  دوره از لیگ برتر کشور، اظهار کرد: این موفقیت را به مسئولان و بازیکنان این باشگاه و مردم اصفهان تبریک می‌گویم، همچنین تلاش و موفقیتهای تیم ذوب آهن در جام باشگاه‌های آسیا را نیز قدر می‌نهیم.

وی همچنین ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی افزود: روابط عمومی‌ها در خصوص ایجاد پل ارتباطی با مردم فعالیت‌ دارند؛ هر چه ارتباطات جمعی بیشتر می‌شود نیاز مردم و مخاطبان به ارتباطات را بالا می برد و در این میان نقش و جایگاه روابط عمومیها ملموس‌تر میشود. روابط عمومی‌ها ارکان اساسی و جدی مدیریت در سازمانهای دنیای امروز هستند و امیدواریم بتوانند نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

وی همچنین به ولادت امام حسن مجتبی (ع) اشاره کرد و گفت: در سیل اخیر شاهد برپایی سفره های تکریم بودیم و در این ایام نیز در محلات مختلف این سفره‌ها برپا میشود که جای قدردانی دارد.

سوم خرداد باید در تمام تاریخ ایران درخشان و روشن باشد

معین با اشاره به ۳ خرداد روز آزادی خرمشهر گفت: همه اقشار مردم برای دفاع از میهن و انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) تلاش کردند تا دشمنی که خاک ما را اشغال کرده بود از کشور بیرون کنند.  سوم خرداد باید در تمام تاریخ ما درخشان و روشن باشد تا دشمن بداند مردم ایران مردمی هستند که این روز را خلق کردند و توانایی هر گونه دفاعی را دارند.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان در خصوص روز دوم خرداد نیز اظهار کرد: این روز نیز تجلی حضور مردم در صحنه بود و مردم نشان دادند که همچنان در اداره امور و سرنوشت خود ایستاده‌اند و امیدواریم برنامهها در اداره کشور به نحوی باشد که همواره در همه انتخابات شاهد حضور پر رنگ مردم باشیم.

وزارت نیرو اراده جدی برای مدیریت یکپارچه زاینده رود ندارد

وی با بیان اینکه اراده جدی در مسئولان وزارت نیرو برای مدیریت یکپارچه حوضه آبریز زاینده رود وجود ندارد، ادامه داد: حق آبه مردم در این بخش حفظ نشده و حق مردم اصفهان در این خصوص ادا نشده است.

معین اضافه کرد: علی رغم همه فراز و نشیب‌ها باید توجه داشت که حق آبه مردم اصفهان از زاینده رود یک مطالبه دایمی خواهد بود و در صورت طولانی تر شدن دوره خشکسالی این مطالبه فراموش نخواهد شد.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه مصوبه شورای شهر اجرایی شدن سامانه دوم آبرسانی به اصفهان را به دنبال داشت، افزود: این مصوبه توانست بخش زیادی از اعتبارات این پروژه را تامین کند و همچنین مهم‌ترین منبع تامین کننده اعتبارات این پروژه است.

وی با بیان اینکه دو سوم از افرادی که از حوضه آبریز زاینده رود استفاده می‌کنند در استان اصفهان زندگی می کنند، ادامه داد: ما آمادگی خود را برای احیای دایمی زاینده رود اعلام میکنیم.

کد خبر 376435

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.