فخرالدینی: در کربلا کاری نکردیم که اینجا جواب پس بدهیم

بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: احتمالا اعضا کمیته اخلاق از شرایط ورزشگاه الزورا خبر نداشتند که رشید را احضار کردند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، میلاد فخرالدینی پس از بازی ذوب آهن با فولاد که با برتری سه گله اصفهانی به پایان رسید، اظهار کرد: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و خوشحالیم که توانستیم آخرین بازی در فولادشهر را مقابل تیم خوب فولاد با پیروزی پشت سر بگذاریم و موقعیت آن‌چنانی به تیم مقابل ندهیم. از طرف دیگر بسیار ناراحتیم که چرا بازی مهم ما از صداوسیما پخش زنده نشد. حداقل شبکه اصفهان می‌توانست بازی را پخش کند.

هافبک ذوب آهن ادامه داد: بازی بسیار خوب و راحتی بود، اگر از شرایط ذوب آهن خبر داشتم خیلی زودتر به این تیم می‌آمدم. ذوب آهن همه امکانات را در اختیار دارد و مدیریت فردی مثل آذری هیچ چیزی کم ندارد و فوتبالیست در این تیم دغدغه فکری ندارد.

وی درباره شایعه رفتن سعید آذری از مدیرعاملی ذوب آهن، گفت: این مسئله باعث شده تا فکر بازیکنان و کادر فنی مشغول شود. حضور آذری به عنوان مدیرعامل خیلی می‌تواند به تیم کمک کند.

وی افزود: کسانی که می‌خواهند درباره رفتن آذری تصمیم بگیرند، باید روی این مسئله فکر کنند چرا که اتحاد تیم باعث شده در نیم فصل نتایج فوق‌العاده بگیرد. شرایط ذوب آهن بسیار خوب است و نیازی به تغییر ندارد.

فخرالدینی در پاسخ به سوالی درباره شرایط بازی الزورا و اتفاقات آن، تصریح کرد: از نیمه دوم انواع و اقسام توهین‌ها به زبان فارسی و عربی به ایران و ایرانی شد. توپ جمع کن‌ها در مقابل بازیکنان حرکات زشتی انجام می‌دادند. در صحنه‌ای که گل زدیم فندکی پرت کردند و به سر من خورد، من همان فندک را به سوی خودشان پرت کردم. به قدری بد برخورد کرده بودند که دیگر تصمیم َAFC برایم مهم نبود.

بازیکن تیم ذوب آهن با اشاره به دعوت کمیته اخلاق از رشید مظاهری، تاکید کرد: احتمالا اعضا کمیته اخلاق از شرایط ورزشگاه الزورا خبر نداشتند که رشید را احضار کردند. شرایط ورزشگاه بسیار اسفناک بود و فقط از هم تیمی دفاع کردیم و کاری نکردیم که بخواهیم اینجا جواب پس بدهیم و امیدوارم مشکلی برای رشید پیش نیاید.

کد خبر 375673

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.