پدران ذوب آهن با یکدیگر متحد شدند/ رفتار مظاهری برای دفاع از ایران بود

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: قرار است همه ذوب آهن پشت پرچم این باشگاه برای ایران بجنگیم و زیر این پرچم بودن لیاقت می خواهد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، علیرضا منصوریان پس از  پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل فولاد خوزستان در چارچوب هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در نشست خبری، اظهار کرد: خدا رو شکر می‌کنم که پله به پله رشد کردیم و به جایگاه امروز رسیدیم.  یکی از بهترین بازی‌های نیم فصل دوم را انجام دادیم؛ جوانان تیم به بلوغ تاکتیکی رسیده‌اند و کارهایی که خواستیم را به خوبی انجام دادند. شکل بازی شبیه به بازی مقابل الوصل بود که بازی را کنترل کردیم. امروز معراج اسماعیلی گلر تیم ملی امید یک روز خوب را پشت سر گذاشت و به جای محمد باقر صادقی که مصدوم شد به زمین بازی آمد.

وی با اشاره به اینکه فولاد امروز خوب بازی کرد، افزود: قطبی دوست خوب من است و من به او مدیون هستم؛ زمانی که قطبی سر مربی تیم ملی بود من به عنوان دستیار در کنارش قرار داشتم و او تفکرات مرا عوض کرد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این سوال که آیا حسرت نمی‌خورید که چرا زودتر به ذوب آهن نیامده‌اید؟ گفت: من سر لحظه‌ای که مناسب بود، آمدم.  نمازی برای ذوب آهن زحمت کشیده بود. خدا رو شکر می‌کنم که در زمان آمدنم در این تیم، حاشیه وجود نداشت.

منصوریان با بیان اینکه امروز با منصور یزدی زاده و سعید آذری جلسه  داشته است، خاطرنشان کرد: امروز روز اتحاد ذوب آهن بود و یک جلسه خوب را پشت سر گذاشتیم؛ دو پدر ذوب آهن با یکدیگر متحد شدند و من با روحیه مضاعف به اردوی تیم آمدم؛ اعلام حمایت یزدی زاده و آذری به بازیکنان روحیه داد. همه قرار است پشت پرچم ذوب آهن برای ایران بجنگیم و زیر این پرچم بودن لیاقت می‌خواهد.

وی با اشاره به اینکه آذری در رفاقت از تمام وجودش می‌گذرد، تصریح کرد: از هیئت مدیره و مهندس شهنازی تشکر می‌کنم که به تیم فوتبال ذوب آهن کمک کردند. از رسانه‌های اصفهان تشکر می‌کنم که هر هفته پشت سر تیمشان هستند و به ما کمک می‌کنند

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در رابطه با هفته پایانی لیگ برتر فوتبال، افزود: با تمام وجود به مسجد سلیمان می‌رویم و بعد با تمام قوا با النصر می‌جنگیم. با توکل به خدا زحمت می‌کشیم و امیدواریم نتیجه بگیریم. رختکن ما مثل رختکن یک  خانواده است. خیلی سخت است که بتوانید در چندین بازی کامبک بزنید اما ذوب آهن این کار را انجام داد.

وی به احضار رشید مظاهری به کمیته اخلاق اشاره کرد و گفت: فکر می‌کنم در رابطه با پست اینستا گرام رشید مظاهری بود که با او صحبت کردم؛تلویزیون عراق صحنه‌های بازی ما مقابل الزورا را مهندسی شده پخش کرد و  اگر می‌خواستم 50 جفت دمپایی که هواداران عراقی به سمت ما پرت کرده بودند را به ایران سوغات می‌آوردم اما تلویزیون عراق این تصاویر را نشان نداد در آن بازی به رشید مظاهری، قاسم حدادی فر و میلاد فخرالدینی توهین زیادی شد.

منصوریان ادامه داد: وقتی به خانواده بازیکن توهین شود، بازیکن عصبانی می‌شود. رشید یک لر وطن پرست است و با او صحبت کردم و میدانم که رفتار او برای دفاع از اعتبار ایران بوده است.

کد خبر 375658

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.