اگر مقامات موضوع حاکمیتی مترو را بپذیرند تمامی مشکلات حل می‌شود

شهردار تهران با اشاره به برخی مسائل مالی شرکت واگن‌سازی تهران از جمله بدهی‌های شهرداری به این شرکت گفت: در صورتی که مقامات بپذیرند مترو موضوعی حاکمیتی است تمامی مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش ایمنا، پیروز حناچی امروز -پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه- در حاشیه بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه واگن‌سازی تهران اظهار کرد: همه ما یک هدف مشترک داریم و آن افزایش تعداد سفرهای مترو از دو میلیون به هفت میلیون سفر است؛ برای رسیدن به این هدف نیز باید حداکثر توان موجود در زیرساخت‌ها را فعال کنیم.

وی با تأکید بر لزوم اضافه شدن دو هزار واگن مترو به تعداد واگن‌های موجود تصریح کرد: تلاش‌های شرکت واگن‌سازی برای تأمین واگن‌های مترو قابل تقدیر است؛ درخواست من این است که تمام توان خود را برای بالا بردن ظرفیت این کارخانه به کار ببریم و شهرداری هم تلاش می‌کند مشکل بدهی و مسائل مالی شرکت واگن‌سازی را برطرف کند. زمانی که چنین ظرفیت‌هایی در کشور وجود دارد باید از آن‌ها بیشترین بهره را ببریم.

حناچی با اشاره به نامگذاری سال ٩٨ به عنوان «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری گفت: امسال فرصتی است که فعال‌تر عمل کنیم و خوب است مقامات عالی کشور نیز از کارخانه واگن‌سازی بازدید کنند تا ارزش کار را بیشتر درک کرده و همت کنند مشکلات برطرف شود.

شهردار تهران با اشاره به برخی مسائل مالی شرکت واگن‌سازی تهران از جمله بدهی‌های شهرداری به این شرکت خاطرنشان کرد: در صورتی که مقامات بپذیرند مترو موضوعی حاکمیتی است تمامی مشکلات حل خواهد شد.

کد خبر 375443

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.