بودجه

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، با اشاره به مهمترین اولویت‌های این معاونت در سال ۹۸ شامل انضباط مالی، افزایش درآمد و ایجاد منابع درآمدهای جدید و پایدار، گفت: ضروری است، برای جلب اعتماد مردم علاوه بر کاهش هزینه‌ها به دنبال ایجاد منابع جدید درآمدی باشیم.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران، عبدالحمید امامی در جلسه مشترک شورای معاونان مالی و اقتصاد شهری مناطق ۲۲ گانه، سازمان‌ها و شرکت‌ها، اظهار کرد: توانستیم در دو ماه پایانی سال گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان بابت پرداخت دیون به مناطق پرداخت کنیم.

وی با اشاره به اولویت‌های این معاونت در سال ۱۳۹۸، ادامه داد: انضباط مالی، افزایش درآمد و ایجاد منابع درآمدهای جدید و پایدار، از مهم ترین اولویت‌های معاونت مالی در سال جاری خواهد بود.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در ادامه با تاکید بر اهمیت صرفه جویی در مدیریت هزینه‌های سازمان با توجه به شرایط اقتصادی و تحریم های ظالمانه افزود: ضروری است برای جلب اعتماد مردم، هزینه ها را کاهش داده و به دنبال ایجاد منابع درآمدی جدید باشیم.

 وی با اشاره به گلایه‌ها و اعتراض‌هایی که بعضا از سوی پیمانکاران طرف قرارداد شهرداری مشاهده می شود، تاکید کرد: آنچه مسلم است، این پیمانکاران برای دریافت مطالبات خود محق بوده و بر همین اساس مناطق باید نسبت به پرداخت مطالبات آنها در اسرع وقت اقدام کند تا درحق پیمانکاران اجحاف نشود.

 امامی با تاکید بر تعامل به ویژه با نهادهای دولتی، افزود: در راستای پیشبرد اهداف مدیریت شهری باید تلاش بیشتری برای تعامل هرچه بهتر با دستگاههای مربوطه صورت بگیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =