تلاش می کنیم جای استقلال و پرسپولیس را پر کنیم

منصوریان گفت: باید اعتراف کنم که در نیمه دوم الزورا بازی را از دست ما خارج کرد. 2 بریک هم عقب افتادیم اما خوش شانس بودیم که بازی را به تساوی کشاندیم

به گزارش ایمنا، علیرضا منصوریان بعد از تساوی 2 بر 2 مقابل الزورا عراق و صعود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری، اظهار کرد: بازی بسیار خوب و با کیفیتی بود. تماشاگران از دیدن این بازی لذت بردند. باید اعتراف کنم که در نیمه دوم الزورا بازی را از دست ما خارج کرد. 2 بریک هم عقب افتادیم اما خوش شانس بودیم که بازی را به تساوی کشاندیم و به مرحله بعد صعود کردیم.

وی افزود: اعتقاد دارم تیم های غرب آسیا معمولا فیزیکی است و فوتبال عراق هم بیشتر فیزیکی است.  الزورا هم محکم بازی کرد.

سرمربی تیم ذوب آهن در مورد کیفیت فنی تیمش گفت: تیم خوبی داریم و راه سختی در پیش داریم. در این مسیر باید خیلی بهتر باشیم برای اینکه به مراحل بالاتر صعود کنیم و حرفه ای تر رفتار کنیم. هنوز هیچ چیز تمام شده نیست. بازیکنان ما در نیمه دوم کمی سهل انگاری کردند اما خودشان آن را جبران کردند.

منصوریان تصریح کرد: بازی با النصر که در کربلا داریم برای سرگروهی است. می خواهیم سرگروه شویم و برای ما مهم است که النصر را ببریم و به عنوان صدرنشین صعود کنیم.

وی در مورد اینکه استقلال و پرسپولیس حذف شده گفت: تلاش می کنیم جای خالی استقلال و پرسپولیس را پر کنیم کار سختی پیش رو داریم و با قدرت در لیگ قهرمانان آسیا حاضر شویم.

سرمربی ذوب آهن در پایان نشست گفت: به فوتبال عراق تبریک می گویم که هواداران و مردم با تمام وجود تیم شان را تشویق می کنند به دور از اتفاقات پایان بازی که شاید برخی مواقع طبیعی است فکر می کنم عراق می تواند یکی از مدعیان فوتبال باشگاهی در آسیا باشند. زیرا کیفیت بازیکنان و شوق و اشتیاق تماشاگرانش خوب است و فقط ایران و عراق است که چنین تماشاگرانی دارند و باید نهایت استفاده را از پتانسیل تماشاگرانش استفاده کند.

کد خبر 375260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.