رسانه ملی باید مردم را دلگرم کند

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه باید صف مجاهدین اسلام بماند و صف منافقین از میان برود، اظهار کرد: ما باید بدانیم که پیروزی نهایی در دست ماست و امیدوارم زنده باشیم و ببینیم که رهبری انقلاب، پرچم را به دست امام زمان می سپارد.

به گزارش ایمنا، آیت الله جنتی روز شنبه در مراسم تجلیل از یاوران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با بیان این که انقلاب ایران انقلابی الهی و اسلامی بود اظهار کرد: ما باید همه پیروزی ها و موفقیت های‌مان را به حساب خداوند و دینش بگذاریم.

وی افزود: خداوند متعال اجازه نداد دشمنان بر ما پیروز شوند و نظام ما اقتدار خود را به دست آورد، اما هنوز در نیمه راه هستیم و به آخر راه نرسیده‌ایم، باید بدانیم خدایی که در میدان جنگ ما را به پیروزی‌ رساند در جنگ اقتصادی و جنگ مجازی هم ما را پیروز می‌کند.

آیت الله جنتی یادآور شد: در روز ۲۲ بهمن هیچ کس باور نمی کرد که مردم اینگونه به صحنه بیایند، اما چون دل ها به دست خداست اینگونه مردم حضور پرشور در راهپیمایی داشتند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اضافه کرد: ما هر چه داریم از خدا داریم هیچ قدرتی نمی تواند بر ما مسلط شود خدایی که با یک اشاره حادثه طبس را به وجود آورد و ما را پیروز جنگ کرد ما را همواره پیروز خواهد کرد.

جنتی ادامه داد: چه کسی باور می کرد که امام خمینی (ره) بتواند با همین مردم کوچه و خیابان، انقلاب را پیروز کند؟ پس این خداست که پیروزی ها را به ارمغان می‌آورد. مشکلات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی و غیره زیاد است، اما ما امروز در صف بدریون و خیبریون قرار داریم و قطعا پیروز خواهیم شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: رسانه ملی باید مردم را دلگرم کند، برخی فکر می کنند که باید دل مردم را خالی کنند و می گویند دشمن خیلی نیرومند است و ما نمی توانیم در برابر نیروی او مقاومت کنیم و به شکلی باید با او کنار بیاییم، در حالی که خداوند می فرماید اگر صبر و تقوا داشته باشیم هیچکس نمی تواند ما را شکست دهد.

آیت الله جنتی با بیان اینکه همیشه وقتی حق و باطل با هم روبرو می‌شوند جمعیت حق کوچک بوده اند، یادآور شد: اما این جمعیت کم همیشه در تاریخ بر جمعیت کثیر باطل پیروز شده است.

وی تصریح کرد: ما باید زحمت بکشیم و کار کنیم و بیانیه گام دوم انقلاب را به یک تابلو بدل کرده و جلوی چشممان بگذاریم و همه موارد آن را در نظر داشته باشیم، رسانه ها هم در این زمینه وظیفه دارند این بیانیه را تبیین کنند.

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه باید صف مجاهدین اسلام بماند و صف منافقین از میان برود، اظهار کرد: ما باید بدانیم که پیروزی نهایی در دست ماست و امیدوارم زنده باشیم و ببینیم که رهبری انقلاب، پرچم را به دست امام زمان می سپارد. این اتفاقی است که رخ خواهد داد، اما اینکه ما آن موقع باشیم یا نه - که امیدوارم باشیم - دیگر به دست خداوند است.

کد خبر 374952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.