افزایش کمک هزینه ازدواج فرزندان بازنشستگان به ۲۰ میلیون تومان

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران از افزایش کمک هزینه ازدواج فرزندان بازنشستگان به ۲۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش ایمنا، مهدی نادمی اظهار کرد: در سال ۱۳۹۷ با وجود تورمی که ایجاد شد و مشکلاتی که در تأمین خواروبار برای سبد کالای بازنشستگان پیش آمد و از سوی دیگر بودجه سازمان بازنشستگی شهرداری تهران تنها ۱۰ درصد رشد داشت اما موفق شدیم با تلاش گسترده همکاران‌مان در این سازمان، سبد کالای بازنشستگان را بدون کاهش کیفی و کمی همانند سال‌های قبل تأمین کنیم.

وی افزود: سال گذشته مجموعه سبد کالایی که به بازنشستگان شهرداری تهران اهدا شد، حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هزینه در بر داشت.

نادمی ادامه داد: در سال ۱۳۹۷ در قالب خدمات سفر تعداد زیادی از بازنشستگان به شهرهای زیارتی سفر کردند و تعداد زیادی نیز با اخذ تخفیف ۵۰ درصد از خدمات رفاهی و گردشگری در شهرهای مختلف بهره بردند. همچنین در سال گذشته توانستیم پنجمین دوره المپیاد ورزشی ویژه بازنشستگان شهرداری تهران را برگزار کنیم و پاییز امسال نیز ششمین دوره را با شرکت فعال بازنشستگان و گستردگی تنوع رشته‌های ورزشی برگزار خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران تلاش برای کوچک سازی و سودآور کردن شرکت‌های تابعه شهرداری تهران را یکی دیگر از دستور کارهای این سازمان برای سال‌های آینده عنوان کرد و افزود: بی شک در حوزه خدمات ورزشی با تعاملی که با سازمان ورزش شهرداری تهران ایجاد شده تلاش خواهیم کرد؛ خدمات مناسب‌تری به مجموعه بازنشستگان شهرداری تهران ارائه کنیم. در شش ماهه نخست سال جاری نخستین مجموعه ورزشی ویژه بازنشستگان شهرداری تهران افتتاح خواهد شد.

وی تاکید کرد: برای سال جاری به سمت افزایش ارائه خدمات رفاهی غیر حضوری برای بازنشستگان شهرداری تهران حرکت خواهیم کرد و خدماتی همچون صدور دفترچه بیمه درمانی، درخواست سفر و … به صورت غیر حضوری ارائه خواهد شد. همچنین مبلغ تسهیلات ارائه شده به بازنشستگان در سال‌جاری از پنج میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان و همچنین کمک هزینه ازدواج فرزندان به ۲۰ میلیون تومان افزایش پیدا خواهد کرد.

منبع: شهرنوشت

کد خبر 374945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.