بارش پراکنده برای مناطق غربی اصفهان پیش‌بینی می‌شود

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار طی سه روز آینده بر روی استان گفت: امروز و فردا احتمال گرد و خاک محلی در جنوب شرق و بارش پراکنده در مناطق غربی استان دور از انتظار نیست.

رضا کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی همچنان بیانگر جوی ناپایدار بر روی استان طی سه روز آینده است اظهارکرد: بر این اساس طی این مدت در بیشتر مناطق استان آسمان کمی ابری گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: امروز و فردا احتمال وزش باد شدید همراه با گرد و خاک محلی در جنوب‌ شرق و بارش پراکنده در مناطق غربی استان دور از انتظار نیست.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه  دما در بیشتر مناطق استان طی ۲۴ ساعت آینده یک تا سه درجه سانتیگراد افزایش خواهد داشت ادامه داد: بر این اساس بیشینه و کمینه دما در کلانشهر اصفهان ۱۸ و هفت درجه سانتیگراد بالای صفر پیش بینی می‌شود.

کریمیان گفت: طی ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۲۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بویین و میاندشت با دمای منفی دو درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان خواهند بود.

کد خبر 373997

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.