۵۱ رویداد نمایشگاهی امسال در اصفهان برگزار می‌شود 

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی استان اصفهان گفت: برگزاری ۵۱ رویداد اقتصادی در سال ۹۸ نشان از عزم شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان برای توسعه اقتصادی  بر پایه صنعت نمایشگاهی دارد. 

به گزارش خبرنگار ایمنا،علی یار محمدیان عصر امروز- ۲۷ فروردین ماه- در افتتاحیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان با اشاره به سیل اخیر ، اظهار کرد: عواید حاصل از بلیط فروشی این نمایشگاه برای کمک به مردم مناطق سیل زده کشور اختصاص خواهد یافت‌.
وی افزود: صنعت نمایشگاهی در حالی آغاز به کار کرد که تحریم ها فشار زیادی بر اقتصاد کشور وارد می کند  و صنعت نمایشگاهی نیز با این مشکلات درگیر است.
 مدیر عامل نمایشگاه بین المللی استان اصفهان با بیان اینکه نمایشگاه اصفهان تهدیدهای اقتصادی را به فرصت های بی نظیر تبدیل خواهد کرد، گفت:  در سال ۹۸ با برنامه ریزی های منسجم و هدفمند سعی داریم، یک سال بی نظیر را برای صنعت نمایشگاهی اصفهان خلق کنیم.

یار محمدیان با بیان اینکه سال ۹۷، بیش از ۵۰۰ هزار نفر از رویدادهای نمایشگاهی اصفهان بازدید کردند و ۴۰۰۰ شرکت در نمایشگاه ها حضور داشتند، افزود: این آمار نشان دهنده آینده امید بخش صنعت نمایشگاهی در استان اصفهان است.
وی اضافه کرد: امروز هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور، دامپزشکی و آبزیان در حالی برگزار می‌شود که ۱۱۳ شرکت معتبر داخلی و خارجی در این نمایشگاه در فضایی بالغ بر هشت هزار و ۵۰۰ متر مربع حضور پیدا کرده است.
مدیر عامل نمایشگاه بین المللی اصفهان ابراز امیدواری کرد: این نمایشگاه بتواند سهمی در اقتصاد ایفا کند و موجب  توسعه صادرات و رونق تولید در کشور باشد. 

کد خبر 373203

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.