۲۸ دستگاه کامیون اقلام مورد نیاز برای سیل زدگان خوزستان اعزام شد

استاندار اصفهان گفت: ۲۸ دستگاه کامیون از اقلام مورد نیاز که توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان‌های استان جمع آوری شده بود به منطقه ارسال شد که ارزش ریالی این اجناس حدود ۶ میلیارد تومان است.

به گزارش ایمنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی در جریان اعزام کمک‌های مردم اصفهان به استان سیل‌زده خوزستان اظهار داشت: با توجه به حرکت‌های خودجوش مردم نوع‌دوست اصفهان در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان جمع‌بندی آمار و ارقام از میزان کمک‌های مردمی مشکل خواهد بود.

استاندار اصفهان با اشاره به اعزام ۲۸ دستگاه کامیون از اقلام مورد نیاز که توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان‌های استان جمع آوری شده بود، اظهار داشت: ارزش ریالی این اجناس حدود ۶ میلیارد تومان است و محموله دیگری نیز شامل ۱۲ کامیون از اجناس مورد نیاز به ارزش ریالی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان نیز که از سوی خیرین استان جمع آوری شده است به منطقهٔ خوزستان ارسال خواهد شد.

وی با اشاره به اعزام  نیروهای مختلف برای کمک به مردم سیل‌زده، اظهار داشت: طبق گزارش‌های استان اصفهان از نظر میزان کمک‌های نقدی در رتبه اول و از نظر میزان کمک‌های غیر نقدی به سیل‌زدگان در رتبه دوم قرار دارد و با کمک‌های امروز آمار کمک‌های مردمی بالاتر خواهد رفت.

رضایی با بیان اینکه مردم اصفهان، هیأت مذهبی، مساجد، خیریه‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد همواره در تمامی صحنه‌های پیشگام و پیش‌قدم بوده‌اند، افزود: این مردم متدین و انقلابی در دفاع مقدس ۲۳ هزار شهید را برای دفاع از این مرزوبوم تقدیم انقلاب نموده‌اند و سپس در بازسازی مناطق جنگی پیش‌قدم بوده‌اند و امروز هم در کمک به سیل‌زدگان پیشگام هستند و قطعاً مردم اصفهان با بازسازی مناطق سیل‌زده هم نوع‌دوستی، مهربانی و اظهار محبت خود را به منصه ظهور خواهند رساند.

کد خبر 373103

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.