لغو برنامه های هفته فرهنگی اصفهان برای کمک به سیل زدگان

رییس کمیسیون اجتماعی فرهنگی کلانشهرها گفت:با توجه به اتفاقاتی که امسال در نقاط مختلف کشور رخ داد و مردم میهن عزیزمان گرفتار سیلاب شدند به دستور شهردار برنامه های هفته فرهنگی اصفهان لغو شد تا بتوانیم با توجه به اینکه اصفهان در فلات مرکزی کشور قرار دارد به خوبی کمک های لازم را به مردم برسانیم.

محمد عیدی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: هر سال از سوم تا نهم اردیبهشت ماه هفته فرهنگی اصفهان توسط شهرداری برگزار می شد سال گذشته این هفته با شعار شهری که دوستش داریم برگزار شد و امسال نیز از پنج ماه گذشته برنامه ریزی های لازم برای برگزاری مراسم های مختلف با هدف رشد گردشگری انجام شده بود.

رییس سازمان تفریحی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان ادامه داد: با توجه به اتفاقاتی که در نوروز امسال در نقاط مختلف کشور رخ داد و مردم میهن عزیزمان گرفتار سیلاب شدند به دستور شهردار این برنامه ها لغو شد تا بتوانیم با توجه به اینکه اصفهان در فلات مرکزی کشور قرار دارد به خوبی کمک های لازم را به مردم برسانیم.

وی اضافه کرد: پس از بازدیدی که شهردار از مناطق سیل زده خوزستان و لرستان داشتند تصمیم گرفتیم امسال با شعار "هفته فرهنگی اصفهان، سرود همدلی برای ایران" تا مردم عزیزمان به یک ثبات نرسیده اند آن ها را رها نکنیم و همراه آن ها باشیم و پس از اینکه سیلاب از شهر ها کاملا خالی شد برای رساندن بسته های فرهنگی و مواد مورد نیاز همراه باشیم.

عیدی افزود: در حاضر فرهنگسراهای ما ستاد جمع آوری کمک های مردمی را راه اندازی کردند تا بتوانیم امسال هفته فرهنگی را به یک فرهنگ سازی تبدیل کنیم چراکه اصفهان در سال های سال خط اول کمک رسانی به مردم میهن عزیزمان بوده است و انسان هایی چون خرازی و همت را همیشه در خط مقدم داشته است.

رییس کمیسیون اجتماعی فرهنگی کلانشهرها خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه اصفهان رییس کمیسیون اجتماعی فرهنگی کلانشهر ها نیز است با وجود این شرایط یک جلسه اضطراری روز شنبه برگزار کرده ایم تا این برنامه فرهنگی به صورت هماهنگ در کشور برگزار شود و بتوانیم یک پویش ملی برای کمک به عزیزانمان برگزار کنیم.

کد خبر 372595

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.