برخورد قانونی با ۲۸ دست‌فروش در شهر

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان از جمع‌آوری تعداد ۲۸ دست فروش طی روز گذشته در شهر اصفهان خبر داد و گفت: با دست فروشان در شهر برخورد قانونی انجام و به مراکز مربوطه انتقال داده می‌شوند.

حسن محمدحسینی در گفت و گو با  ایمنا اظهار کرد: در یازدهمین روز از فروردین ماه امسال تعداد ۳۰۳ چادر مسافران نوروزی از سطح شهر جمع آوری و مسافران به مکان‌های مجاز برپایی چادر جهت اقامت راهنمایی و هدایت شدند.

 وی با بیان اینکه بنرهای اطلاع‌رسانی ممنوعیت نصب چادر در پارک‌های حاشیه زاینده رود و دیگر پارک‌های شهر نصب شده است تاکید کرد: نصب چادر و خوابیدن داخل پارک‌های شهر اصفهان ممنوع است و مسافران برای اقامت باید به محل‌های مجاز همچون هتل‌ها، مهمانپذیرها، مدارس، خوابگاه‌ها، منازل استیجاری مراجعه یا در نهایت چنانچه قصد برپا کردن چادر دارند به کمپ باغ فدک بروند.

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان تصریح کرد: چنانچه مسافران به دلیل نداشتن اطلاع و آگاهی از این موضوع اقدام به نصب چادر در پارک‌های شهر کنند، اکیپ‌های رفع تخلفات شهری تذکرات لازم را در خصوص مخاطرات نصب چادر به مسافران ارایه و آنها را به محل‌های اسکان هدایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه از ساعت هفت صبح روز یازدهم تا ساعت هفت صبح روز دوازدهم فروردین ماه سال جاری تعداد ۲۸ دست فروش از سطح شهر جمع‌آوری و به مراکز مربوطه انتقال داده شدند، افزود: خوشبختانه روز گذشته هیچ متکدی در سطح شهر مشاهده نشده است.

محمدحسینی با اشاره به اقدامات انجام شده در برخورد با کلید به دستان شهر اظهارکرد: با تلاش ماموران رفع تخلفات شهری چهار نفر کلید به دست با تذکرات داده شده از محل دور شدند.

محمدحسینی تصریح کرد: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با اتحادیه مشاوران املاک و برنامه ریزی‌های صورت گرفته، افراد واجد شرایط برای هدایت مسافران نوروزی تحت عنوان «جلیقه پوش‌ها» در سطح شهر مستقر و مسافران نوروزی را به سمت منازل استیجاری هدایت می‌کنند که خوشبختانه در بخش افراد جلیقه‌پوش شاهد هیچ گونه تخلفی نبودیم.

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: اکیپ‌های رفع تخلفات شهری به منظور برخورد با کلید به دستانی که در ورودی‌های شهر مسافران را به سمت مکان‌های غیرمجازی هدایت می‌کنند حضور مستمر دارند.

وی با بیان اینکه از ساعت هفت صبح روز یازدهم تا ساعت هفت صبح روز دوازدهم فروردین ماه سال جاری تعداد ۱۵۶ دستگاه خودرو مسافران جهت اقامت وارد باغ فدک شده است گفت: هدایت، راهنمایی و نظارت بر اسکان مسافران در ورزشگاه‌ها در خصوص ۸۲ چادر مسافرتی صورت گرفته است.

کد خبر 371870

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.