دیدار نوروزی استاندار اصفهان با حضرت آیت الله ناصری

استاندار اصفهان به مناسبت سال نو، با حضرت آیت الله ناصری دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، عباس رضایی در دیدار نوروزی با عالم ربانی، آیت الله ناصری، ضمن تبریک سال نو با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و گزارش بارندگی های چند روز اخیر، اظهار کرد: با تفضل خداوند، تاکنون بارش های مطلوبی را در استان شاهد بودیم.

وی با اشاره به خشکسالی های اخیر، افزود: با توجه به سطح بارش ها و مدیریت صورت گرفته در روزهای اخیر، خوشبختانه مشکل خاصی در استان صورت نگرفت و امیدواریم که با این بارش ها سالی با دغدغه کمتر در خصوص تامین آب آشامیدنی را در سطح استان شاهد باشیم.

حضرت آیت الله ناصری نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته، با ارائه رهنمودهایی به مدیریت استان و مدیران ، مبنی بر خدمت بیشتر به مردم تاکید کرد و اظهار کرد: مسئولان باید بدانند که همه اعمال، رفتار و تصمیمات ما در پرونده اعمالمان نزد خدا باقی خواهد ماند و و در این راستا توجه هرچه بیشتر به مستضعفین و خدمت به مردم ضروری است.

آیت الله ناصری تاکید کرد: باید انجام فعالیت ها بر محور رضایت الهی و رضایت امام زمان(عج)، باشد و ارزش هیچ چیز بالاتر از خدمت به مردم نیست.

کد خبر 371485

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.