جمع‌آوری ۷۱ دست فروش از سطح شهر

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از روز ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا پنجم فروردین ماه سال جاری ۷۱ نفر دست‌فروش و پنج متکدی از سطح شهر اصفهان جمع آوری و به مراکز مربوطه انتقال داده شدند.

حسن محمدحسینی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: از روز ۲۸ اسفندماه سال گذشته تا پنجم فروردین ماه سال جاری ۳۷۰۲ چادر مسافران نوروزی اصفهان از سطح شهر جمع‌آوری و آنها برای اسکان به محل‌های مشخص شده هدایت شدند.

 وی تصریح کرد: خوابیدن و چادر زدن در پارک‌های شهر اصفهان ممنوع است و باید مسافران در محل‌هایی که برای اسکان آنها مشخص شده است، مستقر شوند.

مسئول کمیته قضائی و انتظامی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان ادامه داد: از ظرفیت هتل‌ها، مدارس، باغ فدک و ورزشگاه‌های شهر برای اسکان مسافران شهر اصفهان استفاده شده و بنرهای اطلاع رسانی درباره این مهم در پارک‌های شهر نصب شده است.

وی گفت: یکی دیگر از اقدامات کمیته قضایی و انتظامی ستاد اجرایی خدمات سفر برخورد با کلید به دستان در سطح شهر است که در تاریخ ذکر شده با ۱۶ نفر کلید به دست برخورد قانونی صورت گرفت.

محمدحسینی با بیان اینکه تعداد هشت هزار و ۸۳۸ خودرو طی روز گذشته برای اقامت وارد باغ فدک شدند، افزود: خوشبختانه در باغ فدک هیچ مشکل خاصی به لحاظ امنیتی به وجود نیامده است.  

کد خبر 371158

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.