13971214001261_Test_PhotoN.jpg

مبارکه - مدیر آموزش و پرورش شهرستان مبارکه گفت: تکریم بیشتر فرهنگیان و خانواده هایشان رویکرد اصلی ستاد اسکان نوروز در استان اصفهان و شهرستان مبارکه است.

سعید باقری امروز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در شهرستان مبارکه اظهار داشت: بر این اساس مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان  با دو سالن و دارای سه سوئیت، سالن غذاخوری، رستوران و کافی شاپ آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی است.

وی افزود: مرکز رفاهی فرهنگیان این شهرستان با تجهیز به امکانات رفاهی، آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی و خانواده فرهنگیان است.

باقری گفت: مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان مبارکه پس از سالها  به دست وزیر افتتاح و آماده خدمت رسانی به فرهنگیان شد و هم اکنون این مرکز آمادگی کامل دارد در ایام مبارک ماه رجب و تعطیلات نوروز پذیرای مراسم و اسکان میهمانان نوروزی باشد.

مرکز آموزشی - رفاهی فرهنگیان مبارکه با هدف خدمت رسانی اقامتی به معلمان با حضور وزیر آموزش و پرورش به بهره برداری رسید. این مرکز در زمینی به مساحت ۱۴ هزار مترمربع و زیربنای دو هزار و ۵۰۰ مترمربع در یک طبقه با ۵۳ میلیارد ریال اعتبار از محل درآمدهای اختصاصی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به بهره برداری رسید. این مرکز ظرفیت پذیرایی بیش از یکهزار نفر در ۲ سالن را دارد و دارای سه سوئیت، سالن غذاخوری، رستوران و کافی شاپ است.

شهرستان مبارکه با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در در ۴۵ کیلومتری جنوب غربی اصفهان قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =