پرچم‌های شهری نیمه افراشته به اهتزار در می‌آید

شهردار اصفهان گفت: امروز با اعلام عزای عمومی در اصفهان، پرچم‌های شهری به حالت نیمه افراشته به اهتزار در می‌آید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، قدرت الله نوروزی صبح امروز شنبه-۲۷ آبان ۹۷- در برنامه رادیویی «صدای شهر» با تسلیت به مناسبت شهادت ۲۷ لاله عاشق از لشکر همیشه سربلند حضرت امام حسین(ع) به ملت ایران و خانواده داغدار این شهدا، اظهارکرد: حمله ناجوانمردانه تروریست‌های تکفیری ملت ایران را غصه‌دار کرده، اما تروریست‌ها باید بدانند که خون شهدا مقدمه و آغاز یک پیروزی جدید است.

وی تاکید کرد: دشمنان بدانند که امروز همه مردم برای تشییع پیکر پاک شهدای گلگون کفن به صحنه می‌آیند و این حضور حامل پیام‌های مهمی است.

شهردار اصفهان با بیان اینکه امروز با اعلام عزای عمومی در اصفهان، پرچم‌های شهری به حالت نیمه افراشته به اهتزار درمی آید و پرچم‌های عزای عمومی در شهر نصب شده است، تصریح کرد: دیروز افتخار پیدا کردم در نماز جمعه سپاهان شهر حضور پیدا کرده و پیکر دو تن از شهیدان مدافع وطن را همراه با مردم این منطقه، تشییع کنم.

وی اظهارکرد: طی هفته گذشته جلسه کلانشهرها در تهران با حضور معاون اول رییس جمهور، وزرا و برخی از مسئولان عالی رتبه تشکیل شد و پس از بیان سخنان شهرداران کلانشهرها، تصمیمات خوبی در ارتباط با اوراق مشارکت و مشکلات بانکی گرفته شد که امیدوارم نتیجه این تصمیمات اثربخشی خوبی در عمران و آبادانی شهرها به همراه داشته باشد.

نوروزی ادامه داد: هفته گذشته کلانشهرها انتخاباتی نیز برگزار کردند که طی آن شهردار اصفهان به عنوان نماینده شهرداران کلانشهرها در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی (متشکل از چندین نفر از وزیران، چند نفر از معاونان قوه قضاییه، چند نفر از رؤسای کمیسیون‌های مجلس، معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه، رییس بانک مرکزی و تعدادی از فعالان بخش خصوصی) انتخاب شد که امیدوارم از این فرصت خوب برای رشد و پیشرفت اصفهان و سایر شهرها استفاده شود.

وی تصریح کرد: هفته گذشته همچنین با چند نفر از وزرا و سایر مسئولان در ارتباط با مسائل اصفهان گفت‌وگو داشتیم که دستاوردهای خوبی برای شهر و شهروندان اصفهان به همراه داشت و امیدوارم با همکاری تمام بخش‌ها خدمت گذاری به مردم را به نحو شایسته و در شأن تمام شهروندان انجام دهیم.

کد خبر 367758

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.