زاینده رود

 رییس شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان گفت: نباید برای باز شدن آب زاینده‌رود زیاد خوشحال باشیم زیرا کسب و کار هایی با بسته شدن آب از بین رفته است که با باز شدن آن رونق دوباره نگرفته است و باید فکری به حال رونق دوباره کسب و کار های از بین رفته بکنیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، امیر کشانی عصر سه شنبه- ۲۳ بهمن ماه- در همایش "پویش ملی صادرات" با بیان اینکه باز بودن زاینده رود در اصفهان یکی از مهم ترین عناصر جذب بسیاری از درآمد ها برای اصفهان است، اظهار کرد: باز بودن زاینده رود باید دائمی باشد.

وی افزود: رودخانه زاینده رود تراژدی بسیار جذاب برای مردم اصفهان و کشور است، بسیاری از کشاورزان اصفهانی امروزه کار خود را از دست داده‌اند و کارهای دیگری انجام می دهند. باید در فضایی فعالیت کنیم که بتوانیم در اقتصاد تاثیرگذار باشیم.

رییس شورای عالی جوانان اتاق بازرگانی اصفهان ادامه داد: افرادی با بحران کسب و کار مواجه شده‌اند، وقتی کسب و کار یا تجارتی به منبعی پایان پذیر متصل باشد در نهایت این کسب و کار نیز مانند منبعش پایان خواهد پذیرفت، تنها راه رسیدن به کسب و کار ماندگار اتصال کسب و کار و تجارت به تجارت آزاد و اقتصاد جهانی است.

کشانی خاطر نشان کرد: اتاق اصفهان در موقعیت مناسبی است اما هنوز به نقطه مطلوب نرسیده است و فاصله زیادی با نقطه مطلوب دارد. این موقعیت مناسب، حاصل فعالیت بدون چشم داشت جوانان در این اتاق است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =