• ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱
  • کد خبر: 367186
بارش باران در سمیرم

کارشناس پیش‌بینی وضعیت هوای استان اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر ادامه فعالیت سامانه بارشی بر آسمان استان است که بر این اساس گاهی افزایش ابر و وزش باد برای اکثر نقاط استان پیش بینی می‌شود.

حجت الله علی عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد:  سامانه بارشی که از بعدازظهر دیروز  فعالیت خود را بر آسمان استان آغاز کرد برای مناطق غربی بارش‌های سبک برف و باران و در برخی مناطق مرکزی استان نیز بارش‌های پراکنده باران به همراه داشت.

وی با بیان اینکه فعالیت این سامانه تا فردا ادامه دارد که برای اکثر نقاط استان گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می‌شود، افزود: از روز دوشنبه نیز سامانه جدید بارشی از مناطق غربی وارد استان خواهد شد که بارش برف و باران برای اکثر نقاط استان پیش بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی کیفیت هوای استان اصفهان با اشاره به بارش‌های ۲۴ ساعت گذشته که در مناطق غربی استان اتفاق افتاده، ادامه داد: بیشترین میزان بارش باران از گلپایگان با ۳.۵ میلی متر و برای برخی مناطق مرکزی نیز بارش‌های کمتر از یک میلی متر گزارش شده است.

علی عسگریان در خصوص وضعیت دمای اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده اضافه کرد: میانگین دمای هوا یک تا پنج درجه سانتی‌گراد در سردترین ساعات کاهش می‌یابد بر این اساس دمای هوای شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات به ۱۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و در سردترین ساعات بامداد فردا به سه درجه سانتی‌گراد زیر صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: در این بازه زمانی، بویین میاندشت با پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین و چوپانان با دمای ۱۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین نقطه استان اصفهان پیش‌بینی شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =