فرماندار گلپایگان

گلپایگان- فرماندار گلپایگان گفت: آفتی که می‌تواند ضربه زننده به انقلاب باشد ایجاد اختلاف و تفرقه است، دفاع از دولت دفاع از نظام است و امروز مرز دولت نظام ایران و اسلام یکی است.

به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان گلپایگان، حسین یارمحمدیان امروز( شنبه) در مراسم گرامیداشت ایام فاطمیه(ص) در جمع شهر گلپایگان اظهار کرد: انقلاب اسلامی انقلابی آرمان گرا، عملگرا و بی نظیر است.

وی افزود: قبل از پیروزی انقلاب چهار مکتب کاپیتالیسم با اعتقاد به آزادی اقتصادی، لیبرالیسم با تفکر آزادی سیاسی و عقیدتی و در مقابل مکتب سوسیالیسم و کمونیسم که فقط  زندگی اجتماعی را قبول داشتند در سراسر دنیا حکومت می‌کرند.

فرماندار گلپایگان ادامه داد: در چنین شرایطی امام با گفتمان اعتدال در عرصه بین المل آمد و کثرت را درعین وحدت و وحدت در عین کثرت را مطرح کردند و این موضوع یعنی این افراد می‌توانند آزادی اقتصادی داشته باشند، اما باید به محرومان توجه ویژه کنند.

وی گفت: مرام اول انقلاب اسلامی صلح برای همه بشریت است و به خاطر همین موضوع دشمنان این مرز و بوم به ستیز با ایران پرداختند.

یارمحمدیان با بیان اینکه دومین مرام انقلاب دفاع ازمستضعفان و محرومان جهان است، تصریح کرد: عدالت خواهی یعنی هر چیزی سرجای خود قرار گیرد.

وی با بیان اینکه فرهنگ ایران ریشه در اسلام دارد، افزود: زمانی که شاه با عقاید اسلام مخالف کرد و حجابی که حتی پیش از اسلام وجود داشت را حذف کرد مردم عکس العمل نشان دادند.

فرماندار گلپایگان خاطرنشان کرد: اختناق و ظلم در دوران پهلوی وجود داشت و توجهی به حقوق آزادی‌های فردی و اجتماعی نمی‌کرد، در قانون اساسی جمهوری اسلامی به صراحت به حقوق آزادی فردی و اجتماعی اشاره شده است یعنی هیچ کس صرف داشتن عقیده‌ای نباید مواخذه شود و به آزادی‌های سیاسی و اجتماعی مردم باید توجه شود.

وی با بیان این‌که رژیم طاغوت به غرب و شرق وابستگی داشت، تاکید کرد: رواج فساد در دستگاه‌ها اداری و جامعه و همچنین نهضت مشروطه و تنباکو که منجر به افشاگری در میان مردم شد و در نتیجه زمینه بستر سازی انقلاب اسلامی شد.

یارمحمدیان تصریح کرد: روحانیت با افشاگری علیه رژیم شاه اقشار مختلف مردم را نسبت به ظلم طاغوت آگاه کردند و همراه و همگام با دانشجویان، دانش آموزان و بازاریان و توده مردمی توانستند طلوع فجر انقلاب را رقم بزنند.

وی با بیان این‌که مردم منبع اصلی قدرت انقلاب اسلامی هستند، گفت: ایمان و معنویت و تحول روحی و ادراک ایمانی رکن اصلی انقلاب بود.

فرماندار گلپایگان با بیان این‌که علت تداوم انقلاب اسلامی وحدت کلمه، حفظ ارزش‌های اسلامی و انسانی و حضور مستمر مردم در صحنه‌ها است، تأکید کرد: در انقلاب اسلامی معنویت بر مادیت اولویت دارد.

وی اضافه کرد: آفتی که می‌تواند ضربه زننده به انقلاب باشد ایجاد اختلاف و تفرقه است، امروز دفاع از دولت دفاع از نظام است و دفاع از نظام دفاع از اسلام و ایران است، امروز مرز دولت نظام ایران و اسلام یکی است، اگر دولت آسیب ببیند این آسیب به دولت می‌تواند ضربه به نظام باشد، دشمن خارجی منابع و منافع ایران را هدف قرار گرفته است.

یارمحمدیان گفت: در شهرستان گلپایگان دستگاه‌ها و کارکنان آنها پرتلاش و سالم و متدین هستند، در این شرایط اقتصادی در همه امور اداری صرفه جویی را سرلوحه خود قرار دادیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =