هر منطقه شهری صاحب کلینیک خودرو می‌شود

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان گفت: براساس تفاهم‌نامه‌ای که با اتحادیه خدمات خودرویی سبک اصفهان منعقد شد، در جهت روان شدن ترافیک شهری زمین‌هایی را در مناطق مختلف تملک می‌کنیم تا کلینیک‌های خودرو در این مناطق احداث شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمد مجیری در جمع اعضای اتحادیه خدمات خودرویی سبک اصفهان با بیان اینکه دیگر امکان استقرار برخی واحدهای صنفی در شهر اصفهان وجود ندارد، اظهار کرد: کمبود جای پارک، ترافیک و آلودگی شهر به دلیل اصولی نبودن شهرسازی است، زیرا ابتدا خیابان ساخته شده و سپس به صورت خطی واحدهای صنفی در مجاورت آن شکل گرفته اند.

وی با بیان اینکه برخی از این مشاغل فنی گنجایش و ظرفیت جا دادن خودرو مورد تعمیر را نداشته و در سواره‌رو و پیاده‌رو دست به تعمیر خودرو می‌زنند، افزود: یکی از خیابان‌هایی که تعدد صنف خدمات خودرویی سبک را در آن شاهد هستیم، خیابان نیرو است که عرض کم و وجود دکل‌های برق در وسط خیابان، عبور و مرور عابران پیاده را با مشکل مواجه کرده است.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان با بیان اینکه برای حل مزاحمت‌های این چنینی برای مردم نیاز به کمک اصناف است، تصریح کرد: هشت ورودی به شهر اصفهان داریم؛ یکی از آن‌هایی که گردشگران داخلی و خارجی بسیاری از آن گذر می‌کنند، خیابان امام خمینی(ره) است که مشاغلی همچون صافکاری، نقاشی و خدمات فنی سبک را در خود جای داده است.

وی ادامه داد: براساس تفاهم‌نامه‌ای که با اتحادیه خدمات خودرویی سبک اصفهان منعقد شد، در جهت روان شدن ترافیک شهری زمین‌هایی را در مناطق مختلف تملک می‌کنیم تا کلینیک‌های خودرو در این مناطق احداث شود.

مجیری توضیح داد: اولین زمین در میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان خواهد بود که روزانه چهار هزار خودرو وانت و نیسان از آن عبور می‌کنند و خودروهایی که دچار مشکل می‌شوند،  برای کسب خدمات می‌توانند به این کلینیک مراجعه کنند.

وی با تاکید بر اینکه همه باید به هم برای زیباتر شدن شهر کمک کنیم، خاطر نشان کرد: به همین صورت ۱۵ زمین با مشارکت بخش خصوصی تبدیل به کلینیک‌های خودرو می‌شود تا علاوه بر رفع نیاز مردم، فضای کسب و کار برای کسانی که پیش از این امکان اشتغال نداشتند، فراهم شود.

کد خبر 367095

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.