پایگاه‌های سلامت دانش‌آموزی در اصفهان راه‌اندازی می‌شود

رییس مجمع خیران مدرسه‌ساز استان اصفهان گفت: راه‌اندازی پایگاه‌های سلامت دانش‌آموزی را به منظور تحویل دانش‌آموزان سالم به جامعه در دستور کار داریم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، زهره میردامادیان ظهر امروز (پنجشنبه) در آیین بهره‌برداری از دومین پروژه اهدایی خیر نیک اندیش حاج محمد اعتباری و افتتاح مرکز پایگاه سلامت و مشاوره در ناحیه شش آموزش و پرورش اظهار کرد: بچه ها در خانواده و مدرسه نیازمند تعلیم و تربیت هستند و وجود مراکز سلامت برای تامین سلامتی آنها حائز اهمیت بالایی است و موجب تحویل دانش آموزانی کارآمد به جامعه می شود.

وی با بیان اینکه مربیان و معلمان در مدارس به امر تعلیم و تربیت دانش‌آموزان می‌پردازند و با دغدغه‌های فکری برای آموزش و پرورش بچه‌ها روبه‌رو هستند، افزود: در جامعه نیاز به ساخت مراکزی است که سلامت فیزیکی و جسمی و هم سلامت روح و روان دانش آموزان را پوشش دهد.

رییس مجمع خیران مدرسه ساز استان اصفهان با بیان اینکه وجود پایگاه‌های سلامت باعث می‌شود تا افراد سالم و توانمند به جامعه وارد شوند، گفت: در واقع با وجود این شرایط دانش‌آموزان می‌توانند با ایستادن روی پای خودشان در آینده کشور را اداره کنند. یکی از قوی‌ترین این نوع مراکز در این بخش مرکز مشاوره و پایگاه سلامت است که با راهنمایی که انجام می‌دهند موجب حل معضلات دانش آموزان و خانواده‌ها در مسائل مختلف با ارائه راهکار می‌شوند.

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز استان اصفهان گفت: پایگاه‌های سلامت مراکزی امن برای تامین سلامت جسم و روح دانش‌آموزان  هستند و نقش تعیین کننده‌ای در سرنوشت و آینده و تعلیم و تربیت آنها دارند.

وی تاکید کرد: امیدوارم که هر روز در استان اصفهان شاهد مشارکت خیرین در بخش مدرسه سازی و شکوفایی این نوع اعمال شایسته در حوزه تعلیم و تربیت دانش آموزان و سرمایه ‌گذاری در این بخش باشیم.

مدرسه‌سازی از اتفاق‌های خوب زندگی ام است

همچنین محمد اعتباری، خیر نیک اندیش در ادامه این برنامه اظهار کرد: مشارکت در کار خیر مدرسه‌سازی از اتفاق‌های خوبی بود که در زندگی‌ام افتاد و لطف خداوند همیشه شامل حالم شده است .

وی تاکید کرد: برخی از روزها برای من روز خاصی هستند و دوم اردیبهشت ماه یکی از این روزها است که من پا به عرصه مدرسه سازی گذاشتم.

کد خبر 361277

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.