• ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳
  • کد خبر: 357891
محسن هاشمي

عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه تلاش می‌شود در زمان بندی اعلام شده شهردار جدید تهران مشخص شود، گفت: در صورتی که صدور حکم شهردار جدید تهران از سوی وزارت کشور طولانی شود ما نیز برای شهرداری سرپرست انتخاب می‌کنیم.

به گزارش ایمنا،زهرا نژادبهرام با اشاره به اینکه در نود و هشتمین جلسه شورای شهر تهران پنج گزینه شهرداری تهران انتخاب خواهند شد، اظهار کرد: این جلسه فردا برگزار می‌شود که در ادامه جلسه از ۲۶ گزینه شهرداری تهران ۵ گزینه انتخاب خواهند شد. او تصریح کرد: اعضای شورای شهر تهران در هفته گذشته و در جلسه هم اندیشی ۳۰ گزینه را برای شهرداری تهران اعلام کرد که در ادامه چهار نفر آنها از حضور در این لیست انصراف دادند.

وی با بیان اینکه شورای شهر تهران تلاش می کند در زمان اعلام شده شهردار جدید تهران را انتخاب کند،گفت: امیدواریم پس از انتخاب شهردار تهران ،وزارت کشور نیز در اسرع وقت حکم وی را بزند تا ما هم ناچار به انتخاب سرپرست نباشیم. عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران ادامه داد: در صورتی که زمان صدور حکم شهردار جدید تهران از سوی وزارت کشور طولانی شود ما نیز برای شهردار تهران سرپرست انتخاب خواهیم کرد تا خللی در روال فعالیت شهرداری تهران ایجاد نشود.

نژادبهرام در پاسخ به این پرسش که آیا در بین ۵ گزینه نام محسن هاشمی رفسنجانی هم خواهد بود یا خیر، بیان کرد: اعضای شورای شهر تهران معتقدند برای انسجام شورای شهر محسن هاشمی باید در شورا بماند و قطعا آقای هاشمی نیز موافق حضور در شورای شهر تهران هستند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =